Hotel Helios

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Hevíz
Ubytování Hotel Helios
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 930 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisHunguest Hotel Helios *** leží v půvabném a turisty velmi vyhledávaném městečku Hévíz, ležícího u světově unikátního termálního jezera. Hotel je zasazen do krásného přírodně chráněného parku o rozloze 6,5 ha a je jen 800 metrů vzdálený od centra města a od léčivého jezera. WellnessHotel Helios má vlastní balneologické zařízení a vlastní termální pramen. Hotelové wellness centrum nabízí široké spektrum lázeňských procedur včetně zdravotní gymnastiky, trakce, ultrazvuku, galvanoterapie, bahenních zábalu nebo fyzioterapeutického ošetření. Najdete zde také  vířivku, saunu, infrasaunu, parní saunu, solnou komoru a další. Můžete využit i zdejší kosmetické služby, solárium, manikúru, pedikúru a širokou nabídku masáží. Venkovní termální bazén je otevřen od května do října. U bazénu jsou k dispozici lehátka.

Lázně ve městě Hévíz napomáhají v léčení následujících nemocí: nemoci pohybového ústrojí (chronické zánětlivé a degenerativní choroby páteře a kloubů),  svalových, revmatických a kloubních bolesti, úrazech nebo u  pooperační péče.Sport a aktivityHned vedle hotelového komplexu se nachází krásná zahrada a sportovní hřiště. Hotel disponuje vlastní půjčovnu kol. Hosté se mohou zúčastnit mnoha sportovních programů včetně jízdy na horském kole, nordic walkingu nebo vodního cvičení. Dále si zde můžete vyzkoušet hru boccia, zajít do fitness centra, zahrát si tenis, kulečník nebo stolní tenis. Zájemci si mohou zacvičit jógu nebo gymnastikuStravaV elegantní hotelové restauraci Borostyán jsou podávané vynikající speciality mezinárodní, maďarské i vegetariánské kuchyně. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze poskytována formou bohatého bufetu. V odpoledních hodinách je pro hosty připravený šálek lahodné kávy s dezertem. V hotelovém lobby baru si můžete vychutnat skleničku dobrého maďarského vína nebo koňaku. Pravidelně zde hraje živá hudba.Typ ubytováníHotel Helios se skládá ze dvou budov propojených vnitřním vyhřívaným koridorem. Budova Anna (***+) je modernější a nachází se zde veškeré wellness zázemí. Budova Benjamin (***) je bývalé sanatorium, které prošlo rekonstrukcí a v současné době nabízí příjemné  stylové ubytování. Všechny pokoje jsou nekuřácké, wifi připojení. Součástí pokojů je klimatizace, balkón, minibar, sejf, telefon, TV, rádio a koupelna se sprchovým koutem. Některé pokoje jsou vybavené vířivou vanou.  Cena zahrnujeubytování
polopenze formou bufetu
ranní bylinný čaj
neomezenné využití koupele (jacuzzi, sauna, infračervená sauna, pára, zábavná lázeň, termální koupaliště , venkovní bazén a dětský bazén, zahrada)
denně různé posrtovní programy s trenérem (ranní gymnastika, senior, posilování, spinální gymnastika, strečink, dechová cvičení, gymnastický míč, aqua gymanstika, aqua fitness)
nordic walking
cyklistické výlety, pitní kúra
každý čvrtek kulturní večer
každý večer ve večerních hodinách živá hudba ve vstupní hale
půjčení županu
trezor
wifi zdarmaPovinný poplatekmožná lázeňská taxaDůležitév termínech: 21.04.2019, 24.12.2019 a 31.12.2019 - příplatek za sváteční termín, na vyžádání v CKTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.