Hunguest Hotel Béke

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Hajdúszoboszló
Ubytování Hunguest Hotel Béke - Hajdúszoboszló
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: nohejbal, volejbal, badminton, šachy, půjčovna kol, kulečník, footgolf, šipky, Xbox-pokoj, pokerový stůl.

POZNÁMKA
HOTEL JE KVŮLI ROZSÁHLÉ REKONSTRUKCI UZAVŘEN.mimo velikonoční, státní svátky a další významné slavnosti či události - ceny na vyžádání.

Popis stravování

polopenze (snídaně, večeře - bufet).

Popis ubytování

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, hotel. trezor, restaurace, Wi-Fi (zdarma), drink bar, kavárna, terasa, folklorní a operetní večery, možnosti výletů (informace na recepci), obchod se suvenýry, butik, konferenční služby, beauty salón (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, solárium), pro děti – stolička, postýlka a koutek, MEDICAL SPY BÉKE - léčebné a wellness centrum (vodní plocha 3 000 m2): bazény venkovní a vnitřní termální (léčivá voda), plavecký, zážitkový a dětský, svět saun, relaxační a léčebné procedury, balneoterapie, fyzioterapie, fitness, parkování, akceptace kreditních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, trezor, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón. Apartmány - popis a cena na vyžádání. 2 bezbariérové pokoje.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceTyto lázně se nachází v severovýchodní části Maďarska. Hlavním lákadlem pro téměř milion návštěvníků ročně je lázeňský komplex. Nahnědlá barva vody je způsobená obsahem jódu, brómu, karbonátu vodíku, bitumenu, kuchyňské soli a ostatních minerálních látek a bývá nazývána „tekutým zlatem“. Termální voda napomáhá při léčbě chronických potíží pohybového ústrojí, deformací páteře, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a kožních chorob. Pitná kúra je vhodná při chronických respiračních a katarálních onemocněních a onemocněních štítné žlázy. Lázně zcela zaslouženě dostaly přezdívku Mekka revmatiků.V parku o rozloze 30 hektarů (1.5 do 30. 9.) je 13 bazénů, Aquapark (9 typů obřích skluzavek: čtyř-dráhová závodní, kamikadze, tobogán, „černá díra“, divoká řeka, gigantická, Niagara, „velká díra“ a twister). Pro děti mladší 10 let jsou zde mini skluzavky, vodní hrad a proudící řeka. Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa (lázně tropická, mořská, románská, Ganges, Pávai, kino a ledovou jeskyni). V části dětského světa vítají batolata bazény rodinné a pro miminka, roztomilé figurky zvířat a skluzavky, místností hrací, přebalovací, kojící a odpočinkové. Vodní palác navíc nabízí rozsáhlé wellness služby (sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje), sport (plavecké bazén, surfování ve stoje, squash).Tipy na výlet:DEBRECEN (21km) – ve městě je velký počet kulturních a historických památekHORTOBÁĎSKÁ PUSZTA – národní park s jedinečnou flórou a faunou (největší chráněné území v zemi)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.