Hunguest Hotel Freya

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zalakaros
Ubytování Hunguest Hotel Freya
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: kulečník, fitness, v okolí - tenis, jízda na koni, rybaření, lety horkovzdušným balónem.Léčebné lázně Gránit: termální koupaliště (rodinné bazény, termální lázně, bazén s umělým vlnobitím, vodní skluzavky s 6 dráhami, brouzdaliště, hřiště), zážitkové lázně (kryté, venkovní bazény, hydro-masáže, sportovní bazén, skluzavky, sauny, solná terapie, wellness služby); kryté lázně (léčebné masáže, zábaly, procedury, cvičení); léčebné centrum (léčebný sedací bazén a jacuzzi s termální vodou, lázeňská zahrada a park).V lázeňském areálu k dispozici: tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště.Otevřel se nový exkluzivní saunový svět (za poplatek): třikrát denně saunový ceremoniál, finská sauna (až pro 40 osob), parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi.Účast na saunovém ceremoniálu závisí na počtu volných míst, a pro účast je potřebné se na místě zaregistrovat za cenu 600,-HUF/os./ceremoniál.

POZNÁMKA
Renovační práce Kupolovité budově a léčebném centru v termálních lázních GRÁNIT byly dokončeny. Při rekonstrukci byly z cela zrekonstruované lázeňské bazény, odpočinkové prostory a léčivá zahrada.Nejnovější atrakcí léčebného centra je jedinečný bazén se slanou vodou!

Popis stravování

polopenze (snídaně, večeře - bufet, při pobytu na 7 nocí v termínu 1.6.-1.9. k večeři 1 nápoj zdarma - pivo, víno, voda, nealko nápoj).

Popis ubytování

Balíček 1Cena balíčku Relaxační víkend (3 noci) zahrnuje navíc: vstup do zážitkového centra (vnitřní a venkovní termální bazény, aqua park a dětské bazény s vodními atrakcemi, v letních měsících venkovní plavecký bazén, 6-dráhová skluzavka a dětská říše).Balíček 2Cena balíčku Týdenní balíček (7 noci) zahrnuje navíc: zvýhodněnou cenu balíčku, 1x osvěžující masáž. Vstup do zážitkového centra za poplatek.Balíček 3Cena balíčku Léto je tady (7 nocí 2018) zahrnuje navíc: každý večer k večeři nápoj (3 dcl piva nebo 2 dcl vína nebo 1 láhev limonády), využití venkovního dětského světa. Vstup do zážitkového centra za poplatek. Pobyt So. - So.Balíček 4Cena balíčku Vánoce (3 noci 2019) zahrnuje navíc: slavnostní večeře na Stědrý večer při svíčkách, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).Balíček 5Cena balíčku Silvestr (3 nocí 2019/2020) zahrnuje navíc: Slavnostní novoroční menu na silvestra, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).Balíček 6Cena balíčku Vánoce (3 noci 2020) zahrnuje navíc: slavnostní večeře na Stědrý večer při svíčkách, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).Balíček 7Cena balíčku Silvestr (3 nocí 2020) zahrnuje navíc: Slavnostní novoroční menu na silvestra, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).Balíček 8Cena balíčku Svátky (3 nebo 4 noci - 2020) zahrnuje navíc: denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, kavárna, lobby bar, sál, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), fitness, kadeřnictví, kosmetika, masáže, pro děti - postýlka, stolička a herna; úschovna kol, výtah, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Superior a 2lůžkový apartmán Superior, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV, telefon, minibar, balkón. 6 bezbariérových pokojů.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceTermální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína. Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku. Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C.Moderní lázeňský areál GRÁNIT je rozdělen na léčebné centrum, termální a zážitkovou část. V parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány. V léčebném centru se nachází 3 kryté bazény a jeden venkovní bazén. V zážitkové části nalezneme krytý bazén s 10 vodními atrakcemi, nekrytý bazén se skluzavkou a hydromasáží, dětský bazén, saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou za příplatek poskytovány různé druhy léčebných terapií ve formě masáží, zábalů a koupelí. V lázeňském areálu se dále nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště. Vynikající stravování zajišťuje několik restaurací.NOVÝ SAUNOVÝ SVĚT LÁZNÍ ZALAKAROSOtevřel se exkluzivní saunový svět lázní Zalakaros. Uspokojuje potřeby hostů do nejmenších detailů a maximalizuje zážitek ze saunování prostřednictvím ceremoniálů, které pořádají třikrát denně kvalifikovaní saunoví mistři (finská sauna až pro 40 osob, parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi).Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.