Írottkö - Köszeg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Köszeg
Název ubytování Írottkö - Köszeg
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází na romantickém náměstí, ve městě s bohatou historií a skvostným architektonickým dědictvím. Nejznámější památky - Jurisicsův hrad, Jurisicsovo náměstí, Brána hrdinů, kostel sv. Imre a Farní kostel Ježíšova srdce.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, kavárna, bar, venkovní terasa, knihovna, Wellness centrum (finská sauna, infra sauna, parní lázeň, tepidárium, whirlpool, solná jeskyně), výtah, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra, masáže, obchod se suvenýry, půjčovna jízdních kol.

Popis stravování

STRAVA Polopenze

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Írottkö v Köszeg:- wellness a relaxace- ubytování v historické části městaUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje CLASSIC, s možností přistýlky, Spr.+WC, TV, minibar, telefon.Pokoje SUPERIOR za příplatek a na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA52 pokojůSTRAVAPolopenzeDÍTĚJedno dítě do 5,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob!!KOUPÁNÍTermální lázně Bükfürdö (cca 25 km) - venkovní a vnitřní bazény, Saunový svět, Sárvár (cca 40 km) - venkovní a vnitřní bazény, Saunový svět, dětské hřiště, fitness, bowling, Sopron (cca 45 km) - Lázně LõvérPOZNÁMKAPobyt začíná od 14.00 a od 18.00 hod večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,30 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEM17 €/noc (do 5 kg)PARKOVÁNÍ700 HUF/nocDŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:Hotel se nachází v centru města Köszeg, kde platí speciální pravidla ohledně parkování. Hotel postupně hostům dle času příjezdu vystaví povolenku v ceně 700,-HUF/auto/den + kauce (2000 HUF). Vystavení závisí na vytížení parkovacích míst.Povolenku je potřeba ve voze položit na viditelné místo za čelním sklem. Hotel neručí za škody a pokuty v případě špatného uložení povolenky ve voze na místě, kde nebude dobře viditelná.Při odjezdu obdrží hosté při odevzdání povolenky kauci zpět.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře bufetové stoly nebo 4-chodové menu dle obsazenosti)- uvítací přípitekBONUSY ZDARMA- vstup do wellness centra (whirlpool, finská sauna, infračervená sauna, parní lázeň, aroma kabina, tepidárium, solná jeskyně)- omlazující loupací sůl do sauny- osušky a ručníky do sauny- Wi-Fi ve vstupní haleTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.