Kehida Termál Resort & Spa, Kehidakustány

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jezero Balaton a okolí, Kehidakustány
Název ubytování Kehida Termál Resort & Spa, Kehidakustány
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 9 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Kehida Termál Resort & Spa je přímo propojen s termálními lázněmi !

Kehida Termál Resort & Spa se nachází v Kehidakustány, v západní části Maďarska asi 15 km od Hévízu, v klidném prostředí, obklopeném listnatými stromy. Resort nabízí 3 možnosti ubytování: Kehida Termál Hotel****, Hertelendy Ház a Kehida Élményfalu, které se sice liší službami a vybavením pokojů ale mají společnou stejně vysokou kvalitu.

Třípodlažní kryté zážitkové lázně se středomořskou atmosférou garantují požitek pro všechny členy rodiny v létě i v zimě.
Hotel Kehida Termál Resort & Spa je součástí areálu léčebných a zážitkových lázní. Ubytovaní hosté mají vstup do všech zón lázeňského areálu.
Ubytování Hotel Kehida Termál Resort & Spa: disponuje 42 klimatizovanými pokoji vybavenými: pohodlným nábytkem, manželskou postelí, telefonem, minibarem, trezorem, televizí, koupelnou se sprchovacím koutem nebo vanou, fénem, ručníky, županem, plážovou osuškou a bezplatným přístupem k internetu. Samozřejmostí je i možnost ubytování v bezbariérovém pokoji. Wifi.
Je ideální volbou pro dvojice, malé i velké rodiny, nebo pro skupinu přátel.

Stravování: V restauraci čekají na hosty vynikající pokrmy lahodící chutím jak maďarské tak i mezinárodní kuchyně. Podávání jídel je buď formou bufetového stolu či a'la carte s obsluhou.

Služby: recepce 7/27, restaurace Deák, dětský koutek "Dětské doupě"- hry a různé animace po celý týden, klimatizovaný konferenční sál s kapacitou 120 osob, vybaven moderní konferenční technikou a zatemněním, nabíjecí stanice pro dvě elektro auta. Hotel poskytuje řadu služeb pro miminka a tím poskytuje pohodlí nejen pro nejmenší hosty, ale usnadní odpočinek i pro jejich rodiče svými bezplatnými službami: dětská postýlka, přebalovací pult a dětská vanička, kojenecká láhev a ohřívač kojenecké výživy, stolička, nočník, dětské WC sedátko a dětskou chůvičku, dětský kočárek. V restauraci jsou připravené pro ty nejmenší děti dětské židličky a jídelní lístek v podobě omalovánek.

Ubytovaní hosté mají kompletní vstup do lázeňského areálu, službám v léčebných lázních, zážitkových lázních, na koupališti, v Saunové oáze a Dětském doupěti.

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.Léčebné a zážitkové lázně Kehida Termál : celková vodní plocha 2.400 m² se středozemní atmosférou, 13 bazénů, 94 metrů dlouhý obří tobogán, vnější kamikadze tobogány, vnější bazény s termální a léčivou vodou o teplotě 36-38 °C, ostrůvek s vířivkou, divoká řeka, dětské brouzdaliště, pool bar a další atrakce!

Z vnitřního bazénu lze proplout do venkovního bazénu, kde na vás čekají různé masážní trysky a další zážitkové atrakce na čerstvém vzduchu. Pro rodiny s malými dětmi je připraveno brouzdaliště, dětská skluzavka, relaxační pokoj pro maminky s kojenci, vybavený přebalovacím pultem a hračkami. Oblíbenou atrakcí větších dětí je 94 metrů dlouhý vnitřní obří tobogán se světelnými a zvukovými efekty, ti menší nechtějí opustit divokou řeku a rodiče zase hodiny relaxují ve vířivce!

Venkovní koupaliště je opravdovým osvěžením v létě, ale i v zimě poskytuje neskutečný zážitek! Dokonalý odpočinek během horkých letních dnů zajišťuje výborná vybavenost koupaliště, kde se nachází pool bar, dětské brouzdaliště, plavecký bazén se studenou vodou, bazén s umělým vlnobitím, tobogány, a více než 1500 lehátek. V zimě pára nesoucí se nad horkou vodou zaručí dokonalou relaxaci. Najdete zde venkovní zážitkový bazén s gejzíry, masážními tryskami a pool barem uprostřed bazénu, brouzdaliště, bazén s vlnobitím, teplý a studený plavecký bazén, sedací bazény s 34-36°C teplou léčivou vodou (jeden krytý), terasy na odpočinek a opalování (i pro nudisty) a kamikadze dvojitý tobogán – vše slouží a doplňuje pohodlí a pohodu celé rodiny.

Léčebné lázně: certifikovaná hydrogen-uhličitá léčivá sirná voda s vysokým obsahem vápníku a hořčíku je v Maďarsku ojedinělá a poskytuje možnost výtečného oddechu a zotavení. Léčivou vodou je naplněn venkovní sedací a plavecký bazén a ve vnitřních prostorách se nachází sedací bazén a bazén s podvodní trakcí a masážní tryskou na krk – koupel v 36-38 °C léčivé vodě vám zajistí dokonalé relaxování a síra obsažená ve vodě ovlivňuje regeneraci kloubů a kůže.

V krytém areálu lázní je skleněnou stěnou oddělená léčebná část, kde se nachází bazén s léčivou vodou a podvodní trakcí a masážní tryskou na krk. Bazén má i zvedací zařízení pro tělesně postižené). Kromě toho v této klidné místnosti, která je určena jen pro dospělé hosty najdete velký sedací bazén s léčivou vodou o teplotě 32-36 °C a kolem bazénů jsou rozmístěné lehátka pro relaxaci. Vedle bazénů je tzv. Tichý pokoj s lehátky a kohoutkem, z kterého vytéká léčivá voda pro pitnou kúru, která se doporučuje v případě zažívacích potíží.

Saunová oáza: finské sauny, infrasauna, parní sauna, aroma kabina, vířivka, Kneippova lázeň, studený ochlazovací bazén, medové, ledové a solné saunové ceremoniály.
Terapie: procedury poskytované v terapeutické části lázní jsou zaměřené na pohybový aparát – patří sem prevence a léčba, předoperační příprava a pooperační rehabilitace. Pitná kůra - voda snižuje krevní tlak, v případě revmatických potíží a onemocnění pohybového ústrojí dokáže zregenerovat chrupavku, u neurologických diagnóz působených vyčerpáním nebo stresem umí navodit klid a harmonizuje psychiku a v neposlední řadě léčí i některé kožní nemoci. Léčebné procedury: individuální léčebný tělocvik, vířivé nebo perličkové koupele, koupel se zátěží (podvodní trakce), galvanická koupel, čtyřkomorová galvanická lázeň, léčbu elektro stimulační metodou TENS nebo ultrazvukem.

Popis stravování

polopenze formou bufetových stolů

Popis ubytování

Dvoulůžkový pokoj Superior: kompletně zrekonstruované pokoje. (max. 2 osoby + 1 přistýlky)
Čtyřlůžkový pokoj: ideální pro rodiny s dětmi, manželská postel a rozkládací pohovka,balkon. (max. 4 osoby a 2 přistýlky)

Dětský pokoj: pro hosty kteří přijíždí s miminkem nebo s malými dětmi. Klidnou noc rodičů řeší samostatný dětský pokoj. Tento typ pokojů disponuje balkonem. (max. 2 osoby + miminko a dítě (2-10let)

Propojené pokoje: dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi. (max. 2+2 osoby + 2 přistýlky)

Apartmá (70 m²)s 2 elegantně zařízenými ložnicemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyní. V případě potřeby lze do každé z ložnic umístit 1 přistýlku.(max. 2 osoby + 4 přistýlky)

Check inn: 15:00
Check out: 11:00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.