Léčebné a zážitkové lázně Kehida Termal

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Kehidakustany
Název ubytování Léčebné a zážitkové lázně Kehida Termal
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisTermální komplex Kehida leží ve vesničce Kehidakustány (asi 20 km východně od Hévízu) v údolí řeky Zala. Lázeňský komplex je rodinného typu a nabízí kvalitní služby pro páry i rodiny s dětmi. Hotel je výjimečný tím, že se nachází ve stejné budově s Termálními lázněmi s léčivou vodou a Zážitkovými lázněmi Kehida, což umožňuje komfortní přechod v županech z pokojů až k bazénům.  Kryté zážitkové lázně se nacházejí v třípatrové átriově řešené budově, s mediteránní atmosferou.Lázně Kehida nabíz 13 bazénů, 94 m dlouhý vnitřní tobogán se světelnými efekty, skluzavky, venkovní bazény s teplotou vody 34-36°C, bazény s léčivou vodou, whirlpool či saunový svět, chrliče s masážními tryskami, divokou řeku. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici baby-bazén se sklouzavkou pro nejmenší, pro kojící maminky je vytvořena diskrétní místnost s nábytkem na přebalování. Letní koupaliště nabízí množství zábavy - zážitkový bazén s gejzíry, masážními tryskami, s pool-barem v středu bazénů, baby-bazén, bazén s umělým vlnobitím, plavecké bazény, sedací bazény s léčivou vodou, terasy na odpočívání a slunění (také pro naturisty). Část bazénů je v provozu jen sezónně.Léčebné lázněPrevence léčivou sílou naší vody -Sirnatá léčivá voda je ideálním prostředím na prevenci onemocnění pohybového ústrojenství, i na samotné léčení poúrazových stavech, rehabilitaci zlomenin, osteoporózy a na některé nervové, ženské a kožní choroby.

V okolí bazénů s léčivou vodou jsou pro dospělé vytvořené klidové zóny, plochy na relaxaci a oddech, tzv. tichá místnost a studna pro pitnou kůru.

Lázeňská léčba je pod dohledem kvalifikovaných lékařů, lze ji doplnit fyzioterapeutickými procedúrami, léčebnými masážemi a léčebným tělocvikem.

Léčebná voda

Teplota u pramene kehidakustyánské léčebné vody je 49°C. Vápnikovo-hořčíková, hydrouhličitanová voda s vysokým obsahem síry neobsahuje vůbec radon (ani v stopových množstvích).

Blahodárná síra se do lidského organizmu může dostat koupáním, pitným režimem a inhalací.

Lázeňská léčba v Kehide se doporučuje:

v případě vysokého krevního tlaku, voda účinkuje na znižování krevního tlaku
při revmatických těžkostech a poruchách pohybového ústrojenství, díky regenerační schopnosti chrupavky
při vyčerpanosti a chorobné napjatosti nervového charakteru, uklidňující účinky
na léčení kožních onemocnění, především formou vanového koupele

Na spomalení stárnutí v léčebných lázních působí tyto faktory:

díky pohybu svalstva ve vodě a beztížného stavu se snižuje tlak na cévní stěny, vylepšuje se krevní oběh a prokysličení orgánů, svalstvo se uvolňuje, zlepšuje se pohyb a ohybnost kloubů, které ve vodě nenesou váhu těla.
Sledováním pohybu, hra vody se myšlenky uvolní, vyčistí a zintenzivní se vlastní očistné schopnosti oragnizmu a detoxikace prostřednictvím jater a ledvin. Zvyšuje se látková výměna, aktivuje se limfatická soustava, tím se toxíny vylučují mnohem rychleji díky pohybu a radosti z příjemného prostředí vody se vylučují hormony štěstí (endorfíny), díky jejich účinkům
se cítíme spokojeniStravapolopenze (snídaně, oběd) formou bufet.Typ ubytováníUbytování je poskytováno v hlavní budově ve 2lůžkových pokojích s možností přistýlky ve formě rozkládacího gauče (vhodné pouze pro 2 děti do 12 let), popř. v rodinných pokojích (dva dvoulůžkové propojené pokoje). Pokoje jsou se soc. zařízením, klimatizací, TV/SAT, minibarem, telefonem, fénem, trezorem, internetovým připojením

Dům Hertelendy - nabízí příjemné a komfortní ubytování v blízkosti lázní Kehida cca 150m od hlavní budovy. Ubytovaní hosté mohou neomezeně využívat jak termální a zážitkové lázně Kehida, tak wellness, finskou saunu, jacuzzi, infrakabinu, solarium a kardio posilovnu. Dům Hertelendy**** je vhodnou variantou ubytování pro větší skupiny. Při vstupu do domu se nachází lobby s krbem a čajovou kuchyňkou.Cena zahrnujeubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, půjčení županu, denní vstup do lázní a využití RED zóny pro dospělé, zelená zóna pro děti, fitness, stolní tenis, půjčovna kol, wifi připojení, mini club pro děti nad 1,5 roku, nižší věk pouze s jedním rodičem)Povinný poplatekpobytová taxa 1,8 eu/den/osoba nad 18 let. hradí se na místě.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.