Lenti - Thermal Hotel Balance

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Lenti
Název ubytování Lenti - Thermal Hotel Balance
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Cyklostezka - objevte nejkrásnější cyklostezky v okolí! Vydejte se na výlet na kole a užijte si nádhernou krajinu v oblasti Zala! Více než 80 km dlouhá cyklostezka vede přes nádherné údolí Kerka, přejděte si do Slovinska, udělejte si piknik v arboretu Budafai nebo obdivujte přirodní rezervaci starobylého bukového lesa Vétyemi které nabízí oslnivý zážitek (buky se staří 170 let, vyškou až 40 metrů).

POZNÁMKA
Odjíždíte z hotelu a rádi byste se ještě před odjezdem domů vykoupali a užili si bazénů? Není problém! V den odjezdu z ubytování je možné za příplatek si užít ještě koupání v termálních lázních (2990 HUF/dospělý a 1900 HUF/dítě). Pobyt s domácím mazlíčkem není možný v hotelu.Z důvodu renovačních prací bude zážitkový bazén do 28. února 2023 uzavřen. Hotelové wellness bude po dobu rekonstrukce otevřeno každý den s dlouhou otevírací dobou (09:30 - 19:30 hod.) a jako kompenzaci získáte denně 2x vstup do saunového světa Thermal Spa.DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Možnost placení bankovkami EUR. V případě karetních transakcí hotel používá případný denní kurz, v případě platby v hotovosti (EUR) pevný směnný kurz.

Popis stravování

polopenze (snídaně - bufet, odpoledne - nabídka desertů, večeře – bufet, ), za příplatek oběd (bufet)

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezený vstup do areálu termálních lázní (kromě saunového světa), do energetického parku Sv. Jiří a Kneippových lázní, využití hotelového wellness centra, sportovní programy dle aktuální nabídky, zapůjčení sportovního vybavení zdarma (kola, hole na Nordic Walking, kruhy Smovey), parkování.Balíček 2V době od 1.9.2023 bude z důvodu rekonstrukčních prací uzavřen zážitkový bazén. Jako kompenzaci po dobu omezení dostanou hosté 2x vstup do saunového světa v Thermal Spa denně.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace L16 s letní terasou, Lobby bar, hotelový wellness: zážitkový bazén, saunový svět (finská, infra a aroma sauna, parní lázně), fitness, masáže (za poplatek), dětský koutek a hřiště, půjčovna kol a sportovních náčiní (zdarma), úschovna zavazadel, konferenční místnost, bezplatné parkoviště hlídané kamerou, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1lůžkové a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), klimatizace (individuální regulace), TV-SAT, telefon, rádio, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLenti (chorvatsky Lentiba) je okresní město v župě Zala v západním Maďarsku, cca 370 km od Brna. První písemná zmínka o městě je z roku 1237. Obec měla tehdy název Nempthy (Németi), což naznačuje na přítomnost německých osadníků. Ve středověku byl ve městě postaven opevněný hrad, který byl chráněn rybníky a bažinatým okolím říčky Kerka. V 18. století po skončení tureckých výbojů však postupně ztrácel svůj význam. V roce 1890 byla postavena železniční trať ze Zalaegerszegu přes Lenti do Čakovce v Chorvatsku. Trať měla velký ekonomický přínos pro město.V roce 1970 byly objeveny horké prameny s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku a již v roce 1978 byly uvedeny do užívání termální lázně k léčení nemocí pohybového ústrojí, kloubních zánětů a opotřebení kloubů. To způsobilo oživení ekonomiky města v důsledku přílivu turistů, hlavně z Německa a z Rakouska.Areál termálních lázní je moderně vybudovaný na rozloze 8 ha s krytou částí cca 3500 m2 (termální bazén, plavecký bazén, brouzdaliště a bazén pro děti, Saunový svět (za poplatek)), venkovní část nabízí 5 bazénů (zážitkový, dětský, s tryskami, divokou řekou, 74 m dlouhým tobogánem) a je v provozu od června do srpna. Součástí areálu je Energetický park (naučná stezka k načerpání energie).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.