Luxusní relaxační pobyt v termálních lázních Bükfürdő

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Ubytování Hotel Répce Gold **** / Hotel Répce ***
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V hotelu Répce Gold**** nebo Répce***Hotel Répce Gold **** je moderní lázeňský hotel s přímým vstupem do areálu termálních lázní
a mimoto disponuje vlastním bazénem a wellness centrem. Snídaně a večeře formou
švédských stolů, mezinárodní speciality s tím nejlepším z tradiční maďarské
kuchyně.Hotel Répce *** je příjemný a oblíbený lázeňský hotel obklopený parkem, propojený přímo s areálem
lázní vyhřívaným tunelem. Stravování rovněž formou švédských stolů.1. den: Odjezd z Brna v ranních hodinách, příjezd do Bükfürdő, od 14.00 ubytování a koupání v termálních lázních včetně zážitkové části (kromě světa sauny), večeře v hotelu.
2.–4. den: Snídaně,
koupání a relax, večeře.
5. den: Po snídani možnost koupání ve wellness centru hotelu (vstup do lázní lze dokoupit v CK). Pokoje k dispozici do 10.00. V 15.00 odjezd zpět do ČR, příjezd do Brna do 20.00.Cena zahrnuje | dopravu autobusem, 4× ubytování s polopenzí, 1× minerální vodu na osobu k večeři, neomezený vstup do termálních lázní a do zážitkové části (v den příjezdu vstup do termálních lázní od cca 14.00, v den odjezdu již vstup do lázní není v ceně), neomezený vstup do wellness centra hotelu, zapůjčení županu (pouze v hotelu Répce Gold), služby delegáta 1. den.
Cena nezahrnuje | vstup do saunového světa, pobytovou taxu 8 € za osobu na pobyt, záloha na čipové hodinky 7 € nebo 2000 HUF nebo 200 Kč, pojištění léčebných výloh, storno zájezdu.
Fakultativně | dokoupení vstupů poslední den pobytu: dospělí 330 Kč, děti do 14 let a studenti 190 Kč, klienti hotelu Répce si mohou zapůjčit župan za 500 HUF nebo 1,5 € na den.
Bonus | pro klienty hotelu Répce Gold 10% sleva na kosmetické ošetření, kadeřníka a masáže.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.