Maďarsko na kole pro aktivní rodinky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem za 10 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Po cyklostezkách národním parkem Bükki a do termálů

Program zájezdu

1. den

Dopolední odjezd z Brna přes Bratislavu a Budapešť. Odpolední návštěva termálních lázní Saliris Resort v obci Egerszalók s vápennými jezírky připomínajícími turecké Pamukalle. Večerní příjezd na ubytování a večeře.

2. den

Okruh přes sedlo Völgyfő-ház a stinným údolím potoka Hór-patak do Cserépfalu a zpět do Bogács. (30 km, ↑400 m, ↓400 m). Volitelně odpolední návštěva místních termálních lázní nebo organizované aktivity pro děti.

3. den

Cyklostezkou nad údolím Szalajka k rozhledně Millennium a volitelně dále do srdce krasové vrchoviny. Zpět do údolí a k závojovému vodopádu Fátyol a do Szilvásvárad se státním hřebčínem lipicánů (15-30 km, ↑300-600 m, ↓300-600 m). Volitelně odpolední návštěva místních termálních lázní nebo organizované aktivity pro děti.

4. den

Vyjížďka v okolí osady Lillafüred, podél rybníka údolím a po lesnatých hřebenech, volitelně návštěva zábavního lanového parku. Odpolední návštěva unikátních jeskynních termálních lázní Miskolctapolca. (20-30 km, ↑200-500 m, ↓200-500 m).

5. den

Po snídani odjezd autobusem a přejezd Maďarska se zastávkou v pohraničním městě Györ s možností návštěvy termálních lázní nebo místních památek. Příjezd do Brna ve večerních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.