Maďarsko - Sárvár - hotel Park Inn

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár
Název ubytování Park Inn
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 7 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Sárvár se pyšní dlouhou historií, leží v srdci oblasti Západního Podunají, v údolí řeky Rába, mezi vrcholky pahorkatiny Kemeneshát. Svými přírodními krásami, majestátným středověkým hradem Nádasdy vár, hudebními akcemi a četnými příležitostmi pro využití volného času nabízí skutečný odpočinek.


Lázně byly otevřeny v r. 2002. Vodní plocha lázní činí 3.600 m², mají 2 termální prameny v hloubce 1.200 m,

43o C a 2.000 m s vysokým obsahem soli, 83o C. Areál má krytý léčebný bazén 30o C, polokrytý léčebný bazén

36o C, polokrytý zážitkový bazén 33oC, vodní školku 30oC, léčebné centrum, welness centrum, fitness oddělení, říši saun, solárium, od jara do podzimu víceúčelový plážový plavecký bazén, bazén s vlnobitím a skluzavku. Léčivé účinky termální vody: pohybová ústrojí, gynekologické poruchy, revmatismus, klouby, páteř, úbytek vápníku, rehabilitace po úrazu, lupénka, ekzém, pocení a deformita. V blízkosti lázní je TESCO.


Hotel Park Inn 4* byl otevřen v r. 2006, přímé propojení s lázněmi krytou chodbou, recepce, prostorná hala s barem, kavárna, restaurace, relaxační zóny a společenské prostory (trenažér golfu a basketbalu, stolní fotbal, šipky), dětský koutek, terasa, konferenční sál, směnárna, půjčovna kol, léčebné procedury (wellness, salón krásy). Pokoje WC, sprcha, fén, TV-SAT, trezor, klimatizace, na pokoji k dispozici župan, bezplatné WI-FI internetové připojení. Za placené TV kanály si hotel účtuje 3.000 HUF za 1 připojení.

Popis dopravy:
z Brna

Popis stravování

formou švédských stolů

Popis ubytování

Hotel Park Inn 4* byl otevřen v r. 2006, přímé propojení s lázněmi krytouu chodbou, recepce, prostorná hala s barem, kavárna, restaurace, casino - herna, relaxační zóny a společenské prostory (trenažér golfu a basketbalu, stolní fotbal, šipky), dětský koutek, terasa, konferenční sál, směnárna, půjčovna kol, léčebné procedury (wellness, salón krásy). Pokoje WC, sprcha, fén, TV-SAT, mini-bar, trezor, klimatizace, na pokoji k dispozici župan (zahrnut v ceně), bezplatné WI-FI internetové připojení. Za placené TV kanály si hotel účtuje 3.000 HUF za 1 připojení.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Brna v 12:00 od bývalých lázní na ul. Kopečná, Maďarsko, Sárvár, ubytování v hotelu, odpolední svačina, termální lázně do 22:00, od 17:30 večeře, volný program, nocleh.

2. den

Sárvár (v hotelu ALL INCLUSIVE) – termální lázně, nocleh.

3. den

Sárvár (v hotelu ALL INCLUSIVE) – termální lázně, nocleh.

4. den

Sárvár (v hotelu ALL INCLUSIVE) – termální lázně, do 12:00 opuštění lázní, v 14.00 odjezd z hotelu, příjezd do Brna ve večerních hodinách.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.