Maďarsko - termální lázně Mošoň nebo Györ

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Název ubytování Maďarsko - termální lázně Mošoň nebo Györ
Typ ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Termální lázně s návštěvou tržnice a Paprika čárdy (restaurace)


Návštěva maďarské čárdy je ve všech termínech kromě silvestrovského termínu - konzumace dle vlastního výběru a z vlastní peněženky.
Velikonoční pondělí 1.4. je bez tržnice.


Mošoň: Město Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) vzniklo spojením vesnic Mošoň, Magyaróvár a Lucson v r. 1939. Leží při soutoku řeky Litavy do mošoňského ramene Dunaje v severozápadním cípu Maďarska. Město má 17 mostů, krásné historické centrum s pěší promenádou, s mnoha obchody a restauracemi.
Lázně tvoří sedací bazén – teplota vody 38 ºC, dětský bazén, krytý i venkovní plavecký bazén – vše vyhřívané. Lze využít 2 sauny, masáže, kadeřník a pedikúra. K dispozici je občerstvení a dobré víno v areálu lázní. Termální voda je bohatá na minerály, jód, účinná při léčbě pohybového ústrojí, svalových onemocnění, poruch páteře, revmatických, nervových a dalších onemocnění.


Doporučujeme si vzít plavky, osušku, župan a gumové pantofle.


Györ - lázně jsou po celkové rekonstrukci otevřené od 17.6.2023. V lázních jsou kryté i venkovní sedací a plavecké bazény s termální vodou bohatou na minerály (teplota vody v bazénech 29 o-38 o C), s perličkovými lázněmi, podvodními masážními tryskami, vodopády a skluzavka s tobogány (v = 32 m), za příplatek sauna a možnost masáže, restaurace s výbornou maďarskou kuchyní, vodní bar přímo v bazénu. Termální voda je účinná při léčbě revmatismu, kloubů a páteře, pohybového a trávicího ústrojí, gynekologických poruch a dýchacích cest.


Doporučujeme si vzít gumové přezůvky, koupací plášť a ručník.Popis dopravy:
z Otnic, Brna, Těšan, Hustopečí nebo z Břeclavi

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 5:45 z Otnic (Restaurace u Marků), v 5:50 z Těšan u Kovárny, v 6:30 z Brna, Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), v 6:45 z Hustopečí (IVECO), v 7:00 z Břeclavi z parkoviště u obchodního domu TESCO přes Bratislavu, Maďarsko, zastávka v Mošoni na tržišti (kromě 31.12., 1.4.), možnost nakoupení maďarských specialit). Mošoň 9:30-16:30 koupání v termálních lázních. Györ 10:00-15:45 koupání v termálních lázních. Odjezd z lázní do typické maďarské restaurace – Papriky čárdy (17:00–18:30), možnost večeře: 3.000–5.000 HUF, jídelníček je i ve slovenštině, odjezd do ČR, příjezd do Břeclavi, Hustopečí, Brna a Otnice ve večerních hodinách. (31.12. odjezd z lázní cca v 17:00, příjezd do Brna cca v 19:30).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.