Maďarsko - termální lázně Mošoň nebo Györ

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Název ubytování Maďarsko - termální lázně Mošoň nebo Györ
Typ ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Mošoň: Město Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) vzniklo spojením vesnic Mošoň, Magyaróvár a Lucson v r. 1939. Leží při soutoku řeky Litavy do mošoňského ramene Dunaje v severozápadním cípu Maďarska. Město má 17 mostů, krásné historické centrum s pěší promenádou, s mnoha obchody a restauracemi.
Lázně tvoří sedací bazén – teplota vody 38 ºC, dětský bazén, krytý i venkovní plavecký bazén – vše vyhřívané. Lze využít 2 sauny, masáže, kadeřník a pedikúra. K dispozici je občerstvení a dobré víno v areálu lázní. Termální voda je bohatá na minerály, jód, účinná při léčbě pohybového ústrojí, svalových onemocnění, poruch páteře, revmatických, nervových a dalších onemocnění. Doporučujeme si vzít plavky, osušku, župan a gumové přezůvky.
Györ: Lázně tvoří nový krytý areál, otevřený 4.10.2003. V lázních jsou kryté i venkovní sedací a plavecké bazény s termální vodou bohatou na minerály (teplota vody v bazénech 29 oC - 38 oC), s perličkovými lázněmi, podvodními masážními tryskami, vodopády a tobogány (64 m a 38 m), za příplatek sauna a možnost masáže, restaurace s výbornou maďarskou kuchyní (teplé jídlo: 1.500-3.500 HUF), kavárna a vodní bar přímo v bazénu. Termální voda je účinná při léčbě revmatismu, kloubů a páteře, pohybového a trávicího ústrojí, gynekologických poruch a dýchacích cest. Doporučujeme si vzít gumové přezůvky, koupací plášť a ručník.


Návštěva maďarské čárdy v termínech 6.3., 5.4., 8.5., 5.6. - konzumace dle vlastního výběru a z vlastní peněženky.

Popis dopravy:
z Brna

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 6:30 z Brna - Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), přes Bratislavu, v sobotní termíny zastávka v Mošoni na tržišti (možnost nakoupení Maďarských specialit), 9:45 - 16:15 koupání v termálních lázních Mošoň nebo 10:45 - 15:45 koupání v termálních lázních Györ. V některých termínech odjezd z lázní do typické maďarské čárdy (17:00–18:30), možnost večeře: 1.500–3.500 HUF, jídelníček je i ve slovenštině, nabídka obsahuje téměř 100 maďarských specialit, odjezd do ČR, příjezd do Brna cca ve 20:30.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.