Maďarsko - termální lázně Mošoň

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Název ubytování Maďarsko - termální lázně Mošoň
Typ ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Mošoň: Město Magyaróvár (Maďarský starý hrad) vzniklo spojením vesnic Mošoň, Magyaróvár a Lucson v r. 1939. Leží při soutoku řeky Litavy do mošoňského ramene Dunaje v severozápadním cípu Maďarska. Město má 17 mostů, krásné historické centrum s pěší promenádou, s mnoha obchody a restauracemi.

Lázně tvoří sedací bazén – teplota vody 38 ºC, dětský bazén, krytý i venkovní plavecký bazén – vše vyhřívané. Lze využít 2 sauny, masáže, kadeřník a pedikúra. K dispozici je občerstvení a dobré víno v areálu lázní. Termální voda je bohatá na minerály, jód, účinná při léčbě pohybového ústrojí, svalových onemocnění, poruch páteře, revmatických, nervových a dalších onemocnění.


Doporučujeme si vzít plavky, osušku, župan a gumové pantofle.


Návštěva maďarské čárdy je ve všech termínech kromě silvestrovského termínu - konzumace dle vlastního výběru a z vlastní peněženky.

Popis dopravy:
z Brna, z Hustopečí nebo z Břeclavi

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 6:30 z Brna, Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), v 6:45 z Hustopečí, parkoviště IVECO, v 7:00 z Břeclavi od supermarketu Tesco, přes Bratislavu, Maďarsko, zastávka v Mošoni na tržišti (kromě 31.12., možnost nakoupení maďarských specialit), 9:45-16:15 koupání v termálních lázních. Odjezd z lázní do typické maďarské restaurace Papriky čárdy (17:00–18:30), možnost večeře: 2.000–6.000 HUF, jídelníček je i ve slovenštině, nabídka obsahuje téměř 100 maďarských specialit, odjezd do ČR, příjezd do Břeclavi, Hustopečí a Brna ve večerních hodinách. (31.12. odjezd z lázní v 17:00, příjezd do Brna cca v 19:30)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.