Maďarsko - termální lázně Mošoň

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko
Název ubytování Maďarsko - termální lázně Mošoň
Typ ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Mošoň: Město Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) vzniklo spojením vesnic Mošoň, Magyaróvár a Lucson v r. 1939. Leží při soutoku řeky Litavy do mošoňského ramene Dunaje v severozápadním cípu Maďarska. Město má 17 mostů, krásné historické centrum s pěší promenádou, s mnoha obchody a restauracemi.
Lázně tvoří sedací bazén – teplota vody 38 ºC, dětský bazén, krytý i venkovní plavecký bazén – vše vyhřívané. Lze využít 2 sauny, masáže, kadeřník a pedikúra. K dispozici je občerstvení a dobré víno v areálu lázní. Termální voda je bohatá na minerály, jód, účinná při léčbě pohybového ústrojí, svalových onemocnění, poruch páteře, revmatických, nervových a dalších onemocnění. Doporučujeme si vzít plavky, osušku, župan a gumové přezůvky.
Návštěva maďarské čárdy v termínech 10.7., 25.9., 23.10., 20.11., 18.12. - konzumace dle vlastního výběru a z vlastní peněženky.

Popis dopravy:
z Brna

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 6:30 z Brna, Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), přes Bratislavu, Maďarsko, zastávka v Mošoni na tržišti (kromě 22.4. a 31.12., možnost nakoupení maďarských specialit), 9:45-16:15 koupání v termálních lázních. V některých termínech odjezd z lázní do typické maďarské Papriky čárdy (17:00–18:30), možnost večeře: 1.500–3.500 HUF, jídelníček je i ve slovenštině, nabídka obsahuje téměř 100 maďarských specialit, odjezd do ČR, příjezd do Brna cca ve 20:30.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.