Mosonmagyaróvár Aqua Hotel Termál Bus 5

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Mosonmagyaróvár
Ubytování Mosonmagyaróvár Aqua Hotel Termál
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Lázeňské město Mosonmagyaróvár leží poblíž rakouské a slovenské hranice. Vznikl spojením obcí Moson a Magyaróvár. Je to živé město s mnoha obchody, restauracemi a pěší promenádou. Léčivé lázně Flexum nesou jméno římského vojenského tábora a leží uprostřed zeleně nedaleko centra města. Lázeňství v tomto městě je založeno na léčivých pramenech zásadité hydrokarbonátové a chloridové léčivé vody. Léčební voda patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod.Aqua hotel Termál ***: se nachází přímo v termálním areálu a jako jediný umožňuje neomezený pohyb mezi lázněmi a hotelovými pokoji. V hotelu je krytý bazén s termální vodou, finská sauna, infra sauna, výtah, trezor, internet, úschovna zavazadel, půjčovna kol, prádelna, čistírna. Podzemní garáž nebo uzavřené parkoviště zdarma. Z hotelu se jde přímo do lázní, které mají vnitřní plavecký bazén 28-29°C, bazén s léčivou vodou 36-38°C, wellness bazén 32-34°C, bazén s léčivou vodou 28-30°C, jacuzzi, venkovní plavecký bazén. Hotel a termální areál jsou nově rekonstruované.Indikace léčivé vody:Koupele: onemocnění pohybového ústrojí, revmatizmus, pooperační a úrazové stavy, Bechtěrevova nemoc, chronické gynekologické záněty.Pitné kůry: při zažívacích potížích, kornatění cév, poruchách štítné žlázy a u dětí jako prevence zubního kazu. Pro vysoký obsah fluoru maximálně 3 dcl denně dospělá osoba.Inhalace: plicní katar, choroby nosohltanu, rekonvalescence po zápalu plic.

Přednosti
NOVĚ REKONSTRUOVANÉ

Doprava
Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Trasa A
Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Třeboň, Suchdol nad Lužnicí.

Trasa B
Za příplatek 690 Kč/os.: Plzeň, Nepomuk, Kasejovice, příplatek: 300 Kč/os.: Blatná, Sedlice

Trasa C
Pouze v termínu 19.-22.05.2023Za příplatek 300 Kč/os.: Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice, bez příplatku: Praha, Kolín, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Velká Bíteš, Brno, Bratislava

Popis stravování

Snídaně i večeře formou bufetu. V ceně večeře nejsou zahrnuty nápoje. Snídaně i večeře formou bufetu.

Popis ubytování

Dvoulůžkové, třílůžkové a jednolůžkové pokoje Standard s koupelnou a WC, fén, SAT/TV, telefon, minibar, trezor a pokoje Standart plus, které mají navíc připojení na internet a klimatizaci.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceTermální lázně Mosonmagyaróvár jsou u českých a slovenských turistů velmi oblíbené. Vděčí za to své poloze blízko u slovenských i rakouských hranic, poskytování velmi kvalitních služeb a tradiční maďarské pohostinnosti. Ve městě navíc můžete obdivovat velké množství památek - hrad, v němž se dnes nachází muzeum, pasnký mlýn ze 17. století, budovu původního pivovaru či krásnou novorenesanční radnici. I okolí města turistům nabízí pěkné tipy na výlety. Můžete navštívit Malý žitný ostrov, největší přírodní ostrov Maďarska, nebo se vydat na kole po značené cyklostezce až do Györu, po cestě narazíte na úchvatné přírodní scenérie i architektonické pozoruhodnosti.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do Mosonmagyaróvár, ubytování od 15 hodin, pobyt v lázních a volný program.

2. den

Pobyt v lázních, volný program.

3. den

Pobyt v lázních, volný program.

4. den

Předání pokojů v 10 hodin, pobyt v lázních a volný program, kolem 13.-14. hodiny odjezd do ČR.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.