Mosonmagyaróvár - Aqua hotel Termál

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Mosonmagyaróvár
Název ubytování Mosonmagyaróvár - Aqua hotel Termál
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 755 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Balíček 1
Aqua Romantika: 2x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzi, 3x vstup do termálních lázní, vstup do wellness, 1x medový masáž pro osobu, 1x malou lahev sektu.

Balíček 2
Koupací dny: 3x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s polopenzí, 3x vstup do termálních lázní, vstup do wellness.

POZNÁMKA
V současnosti probíhá renovace dětského bazénu.

Popis stravování

polopenze (snídaně – bufet, večeře - vyběr z menu), možnost dietního stravování.

Popis ubytování

Balíček 1Cena balíčku Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 3x vstup do termálních koupelí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infrasauny v hotelu, 1x malou láhev sektu, 1x medovou masáž zad (15 min.) pro každého.Balíček 2Cena pobytu Koupací dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu.Balíček 3Cena balíčku Dny hýčkání (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x masáž (15 min.) pro každého (čokoládová, medová nebo aroma).Balíček 4Cena balíčku Aqua-wellness dny (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1 x čokoládovou masáž (pro ženy) nebo 1 x léčivou masáž (pro muže).Balíček 5Cena balíčku Koupací týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí vstup do termálních bazánů , užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu.Balíček 6Cena balíčku Ozdravný týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, v rámci polopenze 1 x slavnostní večeři s hudbou, odborné lékařské vyšetření, 10 léčebných procedur (tangentor, uhličité koupele, slatinné zábaly, inhalace, galvanizační ošetření, masáž, rehabilitační tělocvik, aquagymnastika, oční a zubařské vyšetření).Balíček 7Cena balíčku Aqua-relaxační pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, užívání hydromasážního bazénu, sauny a infra sauny v hotelu, 1x léčebnou masáž (15 min.).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, bar, výtah, hotel. trezor, letní terasa, zahrada, Wellness ostrov (krytý bazén s termální vodou, parní sauna, infrasauna, solná lázeň), lázeňské procedury, pro děti - hřiště, postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje typu Standard a Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky (cena na vyžádání), župan, telefon, trezor, minibar, LCD-TV; Standard plus navíc: klimatizace, LAN internet. V přízemí 4 bezbariérové pokoje.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.