Park Hotel Harkány , Harkány

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány
Ubytování Park Hotel Harkány 3*, Harkány
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lázně Harkány jsou městem léčebné vody. Rozkládají se v sousedství města Pécs na jihu Maďarska. Zdejší léčivá voda vyvěrající z hlubiny horká s teplotou 62 ˚C je unikátní svým složením a účinky - osvědčila se jako účinná při zmírňování příznaků lupénky, návštěvník si ji může užívat ve formě vanových koupelí a v bazénu.
Park Hotel Harkány obklopen zelenou zahradou se rozprostírá ve čtyřech samostatných budovách propojených vyhřívanou prosklenou chodbou, kterou se dá snadno dostat do restaurace i wellness.

Stravování: hotelová restaurace nabízí maďarskou i mezinárodní kuchyní formou denního menu i a'la carte nabídku během dne, s terasou a příležitostným programem s hudební atmosférou. Kavárna nabízí vína a kávové speciality.
Ubytování: pohodlné nenáročné pokoje různých velkostí i kategorií.
Ceny jsou platné pro ubytování v budově "C"!

Vybavení: recepce, restaurace, kavárna, bar a sdílený lounge, wellsness, bezplatné soukromé parkoviště v oplocené zahradě kolem hotelu. Wifi ve společných prostorách hotelu.
Wellness: pro hotelové hosty ZDARMA!
krytý bazén (26 ˚C)
jacuzzi (35 ˚C)
finská, světelní a infrasauna
tropická sprcha
relaxační lehátka u bazénu
Zvířata jsou na hotelu povolená.
Pobyt je určen pro individuální turisty.
Termín a délku pobytu je možné přizpůsobit požadavku klienta.

Lázně Harkány:
BAZÉNY:
venkovní bazén s teplou vodou (30-32 °C)
venkovní bazén (24-26 °C)
venkovní "motýlí" bazén (26-28 °C)
venkovní "motýlí" bazén (30-32 °C)
venkovní dětský bazén (34-35 °C)
venkovní vířivka (33-35 °C)
venkovní sauna studený ponorný bazén, (20-22 °C)
venkovní skluzavka a ponorný bazén (24-26 °C)

VODNÍ PARK: Jeden z největších vodních parků v jižním Zadunajsku má celkem 7 skluzavek, včetně uzavřených a otevřených, s matrací i bez: rodinné, tělové, turbolance, ufo a kamikadze skluzavky.
V kryté „dětské říši“ s prvky dobrodružství jsou dva nejmodernější bazény. Pro nejmenší brouzdaliště a jeskyně pokladů, pro větší děti pak skluzavka pirátské lodi a vodní dělo v bazénu hlubokém 50 centimetrů.

Mezi další rekreační možnosti patří vodní volejbal, aqua fitness, plážový volejbal, plážový fotbal, bowling a stolní tenis.

WELLNESS:
V roce 2019 byl v přízemí lázeňské budovy otevřen Saunový svět: jacuzzi, tepidárium, parní kabina, finské sauny, infrasauna, perlivý bazén a Kneippovy bazény. Samozřejmostí jsou různé druhy masáží a lázeňských procedur.

Popis stravování

formou bufetových stolů

Popis ubytování

Budova B: rustikální atmosféra se stropy pokryté dřevem - rodinné pokoje: 2 samostatné pokoje a 2 samostatné koupelny. Přístup do recepce, restaurace a wellness přes zahradu.
Budova C: přímé napojení na wellness a restauraci přes proseknou chodbou. Pokoje typu Standard a Standard Plus, 3.p. - bez výtahu.
Budova D: v přízemí hotelu se nachází wellness, do recepce a restaurace přístup přes zahradu nebo prosklenou chodbou. Ve 3.p s výtahem se nacházejí pokoje typu Superior - s komfortem vyšší kategorie - pro rodiny nebo skupiny přátel - 2 samostatné ložnice a 2 samostatné koupelny.
Check inn: 15:00 - 20:00 hod.
Check out: 07:00 - 11:00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.