Park Hotel Harkány

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Harkány
Ubytování Park Hotel Harkány
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 530 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisKomfortní pokoje různých velikostí a kategorií jsou umístěny na 3 podlažích ve 4 samostatných budovách. 3 hotelové budovy jsou propojeny vyhřívanou prosklenou chodbou, kterou se snadno dostanete do restaurace a wellness a zároveň nabízí výhled a vstup do upraveného hotelového parku. Hosté mohou zdarma parkovat v oplocené zahradě kolem hotelu.Jako rodinný hotel klade mimořádný důraz na nabídku restaurace. Ve večerních hodinách očekáváme nejen hotelové hosty, ale také hosty z města a lázní s místními chutěmi, nabídkoudenního menu, terasou a hudební atmosférou. Hotel má venkovní uzavřené parkoviště, kde mohou hosté bezpečně zaparkovat svá vozidla. Použití parkoviště je pro hotelové hosty zdarma. Na recepci hotelu je k dispozici neomezený WIFI internet.HarkányHarkányho jméno je známé v nejodlehlejší části světa. Jeho léčivá voda vyvěrá na povrch z hloubky 50 nebo dokonce 70 metrů, s průměrnou teplotou 62 °C a obsahem minerálních látek 1000 mg na litr. Navštivte pláž a lázně Harkány, známé svými léčivými vodami již téměř 200 let: na hosty hledající relaxaci a relaxaci čeká po celý rok lázeňský komplex s vnitřními a venkovními bazény, skluzavkovým parkem, vizuální koupelí, saunou, parní kabinou a vířivkou .Harkányho mikroklima, počet slunečných dní, slibuje mimořádné všeobecné zlepšení nálady i v Maďarsku. Spojte svou relaxaci s poznáváním památek oblasti: vinařská oblast Villány, Pécs, Mohács, turistické stezky kolem Harkány nabízejí nezapomenutelné aktivity pro všechny věkové kategorie a zájmy. Naplánujte si relaxaci, shromáždili jsme zde pro vás ty nejlepší příležitostiHotelový wellnessPark Hotel Harkány nabízí wellness služby v místě: sauny, vířivky, termální bazény a masáže. Pohodlí a relaxaci hostům poskytuje kromě lázní naproti hotelu také wellness centrum Park Hotel Harkány. Naše wellness oddělení nabízí tyto služby:


krytý bazén (26 stupňů)
jacuzzi (35 stupňů)
Finské, světelné a infrasauny
Tropická sprcha
poskytování lehátek pro úplnou relaxaci
sprchy a šatny


Využití wellness je pro hotelové hosty zdarma. Wellness centrum je otevřeno od 13:00 do21:00. Bazén je nasycený neléčivou vodou.StravaPolopenze: v hotelové restauraci nabízíme našim hostům snídaně a večeře dle obsazenosti formou menu nebo bufetu. V ceně polopenze nejsou zahrnuty nápoje. Oběd jídlo a'la carte: ve vnitřní restauraci a na terase hotelu (v závislosti na počasí) nabízíme od 1. srpna jídla a'la carte, která nejsou zahrnuta v ceně polopenze
 Typ ubytováníVšechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké.

Budova „A“: vstupní budova hotelu s recepcí, lobby, restaurací a kavárnou. Tento dům obsahuje dvoulůžkové pokoje hotelu 15 metrů čtverečních, pokoje byly pojmenovány ‚economy‘, které jsou s přistýlkami a výhledem na protější lázně. Tento typ pokoje se doporučuje pro milovníky jednoduchosti a ekonomického řešení. 3patrová budova má úrovně, do kterých se lze dostat po schodech.

Budova „B“: naše pohodlné pokoje v samostatné budově jsou obecně doporučovány našim hostům, kteří mají rádi teplou, rustikální atmosféru, mají dřevěné podlahy a stropy pokryté dřevem. Naše pohodlné rodinné pokoje mají 2 samostatné ložnice a 2 samostatné koupelny pro rodiny. Pro procházku upravenou zahradou je k dispozici wellness centrum, restaurace a recepce

Budova ‚C‘: tato budova má přímé napojení na wellness a restauraci: když projdete uzavřenou prosklenou chodbou, budete mít krásný výhled do upraveného parku. V této budově jsou pokoje standard a standard plus, které nabízejí přátelskou atmosféru s pastelovými barvami na chodbě. Pokoje ve 3. patře budovy jsou přístupné po schodech.

Budova ‚D‘: V přízemí hotelu se nachází wellness centrum a do 3 pater nad ním se dostanete výtahem. Pokoje Superior jsou s koberci, což představuje komfort vyšší kategorie s výhledem do vnitřní zahrady a přilehlého pozemku. Pro rodiny a skupiny přátel naše rodinné pokoje superior nabízejí komfortní ubytování se 2 samostatnými ložnicemi a 2 samostatnými koupelnami. Do recepce a restaurace se dostanete přes zahradu nebo uzavřenou prosklenou chodbou přes budovu "C".
 Cena zahrnujeubytování, strava dle ceníku, využití wellnes (povinný příplatek za wellness, pro pokoje A,B,C pátek+sobota+svátky, příplatek 7 EUR / osobu), wifi připojení, parkováníPovinný poplatekpobytová taxaFakultativní poplatekZa příplatek lze do hotelu přivézt malého psa nebo kočku. Příplatek: 20 €/noc.

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.