Park Inn - Sárvár

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Sárvár
Název ubytování Park Inn - Sárvár
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa**** se nachází v jednom z nejhezčích maďarských měst v srdci západního Zadunají, světoznámé oblasti termálních vod s bohatou lidovou tradicí. Centrum města s historickými pamětihodnostmi je vzdáleno cca 15 min pěšky. Hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou (5000 m² vodní plochy).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, příjímací hala, restaurace la Caraffa, Graffiti bar, kavárna, cukrárna, dětský koutek, stolní tenis, šipky, kulečník, klubovna, výtah, letní terasa, obchod se suvenýry, parkoviště a podzemní garáže. Dále kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra. V areálu lázní volejbalové hřiště, hřiště na petanque.

Popis stravování

FORMA STRAVY ALL INCLUSIVE nebo POLOPENZE

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Park Inn Sárvár:- hotel propojen s termálními lázněmi- wellness a relaxace- vhodné pro rodiny s dětmiKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje (propojené dva 2 - lůžkové pokoje nebo apartmán s 1 ložnicí a obývacím pokojem se 2 přistýlkami - CK negarantuje) , Spr.+WC, SAT/TV, telefon, připojení na internet, trezor, fén, klimatizace, částečně balkon (CK pokoje s balkonem negarantuje). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE.Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA223 pokojů. K dispozici bezbariérové pokoje (na dotaz)FORMA STRAVYALL INCLUSIVE nebo POLOPENZEPOBYT S DĚTMIAž 2 děti do 5,99 let se stravou shodnou s dospělým ZDARMA.(jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko - platí pro 2-lůžkové pokoje s přistýlkou)Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍTermální lázně (propojeny s hotelem krytou chodbou): 1x krytý léčebný bazén 37 ºC, 1x částečně krytý léčebný bazén 34 – 36 ºC, 1x částečně krytý zážitkový bazén 32 – 34 ºC, vnitřní zážitkový bazén s léčivou vodou 34 – 36 ⁰C. Koupaliště (v provozu od května do září, dle počasí) - 1x venkovní bazén s tobogánem, částečně vyhrazen pro skoky do vody a pro plavání 28 ºC, 1x venkovní dětský bazén s pirátskou lodí a vodním hradem 32 ºC, 1x venkovní baby bazén 32 ºC, 3 venkovní obří skluzavky, 1x venkovní bazén s vlnobitím 28 ºC, 1x venkovní léčebný bazén 36 ºC, 1x dětský zážitkový bazén se skluzavkami.1x vnitřní bazén s vlnobitím 32 – 34 ⁰C, 1x vnitřní dětský zážitkový bazén 32 – 34 ⁰C, 1x vnitřní dětské brouzdaliště 32 – 34 ⁰C, 1x vnitřní jacuzzi 33 – 34 ⁰C, 1x vnitřní plavecký bazén 24 – 26 ⁰C, vnitřní tobogányZa příplatek sauny: aromatické a parní kabiny, 4x finská sauna, Jacuzzi, zážitkové sprchy, solná jeskyně. V areálu: dětské hřiště, svět miminek, fitness centrum, bowlingová dráha, odpočinkové prostory a dalšíProvozní doba od 8.00 do 22.00 hod.NEPŘEHLÉDNĚTEPOBYT ALL INCLUSIVE: Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod vč. čerpání služeb all inclusive v den příjezdu. Pobyt končí obědem a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.POBY S POLOPENZÍ: Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,7 €/den (500 HUF)POBYT SE ZVÍŘETEM12 €/noc, od 7 nocí 8 €/nocPARKOVÁNÍcca 6 €/noc/auto (hlídané parkoviště nebo garáž)POZN. V případě rezervace parkovacího místa před pobytem 12 €/noc/auto

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAXAČNÍ POBYT:- ubytování s ALL INCLUSIVE: * snídaně formou bufetu (7.00 – 10.00 hod, v sobotu a neděli do 10.30 hod) * brunch (10.00 – 11.30 hod) * oběd formou bufetu (11.30 – 14.00 hod) * odpolední snack (15.00 – 16.30 hod) * večeře formou bufetu (17.30 – 21.30 hod) * neomezená konzumace nápojů – nápoje z automatu (káva, voda, nealko nápoje a džusy), široká nabídka čajů, točené pivo a rozlévaná vína (7.00 – 21.30 hod)BONUSY ZDARMA: neomezený vstup do termálních lázní a Wellness centra (vnitřní a venkovní, mimo sauny), župan, osuška, dětská herna, Wi-Fi.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

*RELAXAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ:- ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu (7.00 – 10.00 hod, v sobotu a neděli do 10.30 hod) + večeře formou bufetu (17.30 – 21.30 hod)BONUSY ZDARMA: neomezený vstup do termálních lázní a Wellness centra (vnitřní a venkovní, mimo sauny), župan, osuška, dětská herna, Wi-Fi.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.