Saliris Resort - Egerszalók

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Severní Maďarsko, Egerszalók
Název ubytování Saliris Resort - Egerszalók
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotel Saliris Resort**** se nachází v údolí Laskó mezi pohořími Mátra a Bükk, cca 6 km od Egeru. Termální voda vyvěrající z hloubky 426 m o teplotě 65-68°C, vytvořila ojedinělé vápencové usazeniny - solný kopec, charakteristický pro své okolí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace s výhledem na horu Kékes, terasy, bar, termální lázně a zábavný park (celkem 17 venkovních a vnitřních bazénů o vodní ploše 1 900 m²), Svět saun, jacuzzi, fitness, možnost wellness a léčebných procedur, hlídané parkoviště, garáže.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Saliris Resort Egerszalók:- 17 venkovních a vnitřních bazénů- vhodné pro rodiny s dětmi- termální lázně Eger 6 kmKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, internet (kabel), telefon, minibar, varná konvice, sejf, klimatizace, balkon.b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, internet (kabel), telefon, minibar, varná konvice, sejf, klimatizace, balkon, panoramatický výhled.c) rodinné pokoje (2 propojené pokoje), Spr.+WC, SAT/TV, internet, telefon, minibar, varná konvice, sejf, klimatizace, balkon.d) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky SUPERIOR PLUS, Spr.+WC, SAT/TV, internet (kabel), telefon, minibar, varná konvice, sejf, klimatizace, balkon, panoramatický výhled a výhled na solný kopec.FORMA STRAVYpolopenzePOBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍ17 venkovních a vnitřních bazénů, termální lázně Eger (6 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.POZN. Na hotelu se domluvíte anglicky nebo maďarsky.REKREAČNÍ POPLATEK1,50 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍparkování v blízkosti hotelu hlídané kamerovým systémem (omezený počet míst) nebo garáž (85 míst): 8,50 €/ auto/ noc. nehlídané parkoviště zdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí ( snídaně a večeře formou bufetu)BONUSY ZDARMA:- neomezený vstup do lázeňského komplexu (1900 m² vodní plochy) - 17 venkovních a vnitřních bazénů (mimo svět saun): zážitkové, léčebné, hydromasážní vana, skluzavka a bazén pro děti, - fitness centrum, - župan,- internet (kabel)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.