Silverine Lake Resort - Balatonfüred

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton a okolí, Balatonfüred
Název ubytování Silverine Lake Resort - Balatonfüred
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel**** se nachází na severním břehu jezera Balaton. Resort leží přímo před promenádou Tagore. Golfový klub Balaton cca 5 km a poloostrov Tihany cca 4 km .

VYBAVENÍ
recepce, restaurace, terasa s panoramatickým výhledem na jezero Balaton, sezónní plážový bar, fitness, Wi-Fi, půjčovna kol, dětské hřiště, vlastní přístaviště. Wellness centrum - vnitřní zážitkový bazén (28-30°C), dětský bazén s brouzdalištěm (32°C), whirlpool, sauny (finská, infračervená, parní lázeň, tepidarium, caldarium, frigidarium), solná kabina, Kneippův bazén, aroma sprchy, odpočívárna, venkovní zážitkový bazén, sluneční terasa, masáže a kosmetické služby.

Popis stravování

STRAVA snídaně. Možnost speciálních diet (vegetariáni, bezlepková, vegani, alergie na potraviny). Nutno uvést do objednávky.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred:- wellness a relaxace- pro náročné- na břehu jezera BalatonUBYTOVÁNÍa) 2- lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, župan, SAT/TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), fén, klimatizaceb) 2 - lůžkové pokoje MEDIUM, Spr.+WC, župan, SAT/TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), fén, klimatizace, balkonDo pokojů lze umístit přistýlku.CELKOVÁ KAPACITA56 pokojůSTRAVAsnídaně. Možnost speciálních diet (vegetariáni, bezlepková, vegani, alergie na potraviny). Nutno uvést do objednávky.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.KOUPÁNÍhotelové vnitřní a venkovní bazényPOZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKcca 2 €/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍpodzemní garáže 15 €/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ U BALATONU- ubytování se snídaníBONUSY ZDARMA:- wellness centrum: tepidárium, kaldárium, solná kabina, frigidárium, Kneippova koupel, zážitkový bazén, perličková koupel, aroma sprcha, relaxační zóna, dětské brouzdaliště- venkovní bazén a sluneční terasa (v létě)- finská sauna přímo na břehu- fitness- župan- dětská herna- Wi-Fi- v pátek a v sobotu mezi 15.00 - 16.00 hod káva nebo čaj a zákusekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.