Silverine Lake Resort - Balatonfüred

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton a okolí, Balatonfüred
Název ubytování Silverine Lake Resort - Balatonfüred
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotel**** se nachází na severním břehu jezera Balaton. Resort leží přímo před promenádou Tagore. Golfový klub Balaton cca 5 km a poloostrov Tihany cca 4 km .

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, terasa s panoramatickým výhledem na jezero Balaton, sezónní plážový bar, fitness, Wi-Fi, půjčovna kol, dětské hřiště, vlastní přístaviště. Wellness centrum - vnitřní zážitkový bazén (28-30°C), dětský bazén s brouzdalištěm (32°C), whirlpool, sauny (finská, infračervená, parní lázeň, tepidarium, caldarium, frigidarium), solná kabina, Kneippův bazén, aroma sprchy, odpočívárna, venkovní zážitkový bazén, sluneční terasa, masáže a kosmetické služby.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně. Možnost dokoupení večeří (výběr z menu nebo bufet dle obsazenosti) za příplatek v CK.Možnost speciálních diet (vegetariáni, bezlepková, vegani, alergie na potraviny). Nutno uvést do objednávky.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Silverine Lake Resort Balatonfüred:- wellness a relaxace- pro náročné- na břehu jezera BalatonKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC STANDARD, Spr.+WC, župan, SAT/TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), fén, klimatizace. (bez balkonu)b) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, Spr.+WC, župan, SAT/TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), fén, klimatizace, balkonDo pokojů lze umístit 1 přistýlku.CELKOVÁ KAPACITA56 pokojůFORMA STRAVYsnídaně. Možnost dokoupení večeří (výběr z menu nebo bufet dle obsazenosti) za příplatek v CK.Možnost speciálních diet (vegetariáni, bezlepková, vegani, alergie na potraviny). Nutno uvést do objednávky.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 4,99 let se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelové vnitřní a venkovní bazényNEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKcca 2 €/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍpodzemní garáže 15 €/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ U BALATONU- ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA:- wellness centrum: tepidárium, kaldárium, solná kabina, frigidárium, Kneippova koupel, zážitkový bazén, perličková koupel, aroma sprcha, relaxační zóna, dětské brouzdaliště- venkovní bazén a sluneční terasa (v létě)- finská sauna přímo na břehu- fitness- župan- dětská herna- Wi-Fi- v pátek a v sobotu mezi 15.00 - 16.00 hod káva nebo čaj a zákusekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.