Thermal Hotel Balance - Lenti

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Jihozápadní Maďarsko, Lenti
Ubytování Thermal Hotel Balance - Lenti
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Thermal Hotel Balance**** se nachází v jihozápadní části Maďarska, v blízkosti slovinských, chorvatských a rakouských hranic. Hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace se zimní zahradou, lobby bar, Wi-fi, půjčovna kol, hole nordic walking, dětská herna a hřiště, parkoviště. Wellness centrum (ve 4.patře) - zážitkový bazén, sauny (aroma, finská, infa, parní lázeň), masáže, fitness.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Thermal Hotel Balance v Lenti:- hotel propojen s termálními lázněmi- wellness a relaxace- vhodné pro rodiny s dětmiKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (28 m²), některé s možností přistýlky, Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, minibar, sejf, klimatizace, většina s balkonem (CK negarantuje)POZN. Rodinné ubytování (propojené dva 2-lůžkové pokoje) na dotaz.FORMA STRAVYpolopenzePOBYT S DĚTMIAž 2 děti do 3,99 let s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍ* hotelové wellness (zážitkový bazén, sauny - aroma, finská, infra a parní lázeň)* lázně Therme Lenti a St. George Energy Park - 7 krytých bazénů (o teplotě 28°C až 38 °C) a 5 venkovních bazénů (o teplotě 30°C až 38°C) - zážitkový, plavecký, dětský a léčivý bazén, s dětskými a obřími skluzavkami a jeden napůl krytý bazén s hydro-masážními a zážitkovými prvky- svět saun (za poplatek) v krytých lázních v samostatné části – 2x finská sauna, 1x aromatická sauna, 1x infra sauna, vnitřní a venkovní relaxační prostory s lehátky- krytý zážitkový svět (teplota vody 30°C až 38 °C) - zážitkový bazén s obří i dětskou skluzavkou, dětské brouzdaliště, termální zážitkový bazén s masážními lůžky, gejzíry, krční sprchy, perličkové sedačky atd.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKcca 1,80 €/osoba od 18 let/nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍ2 €/ auto/ noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAXAČNÍ POBYT od 2 do 3 nocí- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu)BONUSY ZDARMA: - welcome drink, odpolední koláč (15.30 - 16.00 hod), fitness (4 stroje TechnoGym), Wi-Fi, župan + osušky, plážová taška na pokoji. - denně neomezený vstup do termálních lázní Therme Lenti a St. George Energy Park, vstup do kryté zážitkové části, v letních měsících plavecký areál (také v den příjezdu a odjezdu)- denně vstup do hotelového wellness (zážitkový bazén, 4 sauny, voda, čaj, ovoce v určitých časech) - zapůjčení sportovního vybavení (hole na nordic walking, kruhy Smovey)(POZN. Vstupy jsou neomezeně dle provozní doby, sezóny a počasí)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAXAČNÍ POBYT od 4 do 5 nocí- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu)BONUSY ZDARMA: - welcome drink, odpolední koláč (15.30 - 16.00 hod), fitness (4 stroje TechnoGym), Wi-Fi, župan + osušky, plážová taška na pokoji. - denně neomezený vstup do termálních lázní Therme Lenti a St. George Energy Park, vstup do kryté zážitkové části, v letních měsících plavecký areál (také v den příjezdu a odjezdu)- denně vstup do hotelového wellness (zážitkový bazén, 4 sauny, voda, čaj, ovoce v určitých časech) - zapůjčení sportovního vybavení (hole na nordic walking, kruhy Smovey)(POZN. Vstupy jsou neomezeně dle provozní doby, sezóny a počasí)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAXAČNÍ POBYT od 6 nocí- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu)BONUSY ZDARMA: - welcome drink, odpolední koláč (15.30 - 16.00 hod), fitness (4 stroje TechnoGym), Wi-Fi, župan + osušky, plážová taška na pokoji. - denně neomezený vstup do termálních lázní Therme Lenti a St. George Energy Park, vstup do kryté zážitkové části, v letních měsících plavecký areál (také v den příjezdu a odjezdu)- denně vstup do hotelového wellness (zážitkový bazén, 4 sauny, voda, čaj, ovoce v určitých časech) - zapůjčení sportovního vybavení (hole na nordic walking, kruhy Smovey)(POZN. Vstupy jsou neomezeně dle provozní doby, sezóny a počasí)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.