Thermal Hotel Visegrád - Visegrád

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Budapest a okolí, Visegrád
Ubytování Thermal Hotel Visegrád - Visegrád
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 5 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel**** stojí nad jedním z meandrů Dunaje, v historickém sídle uherských králů. Oblast je bohatá na kulturní památky, víno, gastronomii. Vzdálenost od Budapešti cca 30 km, nedaleko hraniční městečko Esztergom (Ostřihom) s monumentální bazilikou, na slovenské straně Štúrovo.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, lobby bar, výtah, SPA a WELLNESS centrum (venkovní a vnitřní bazény, bazény relaxační, sadací, plavecký bazén, pro děti), SAUNOVÝ SVĚT - finská sauna, parní lázeň, aromaterapie, masážní sprchy, masáže, odpočívárna, dětský koutek, venkovní skluzavky, houpačky, parkoviště, garáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Příjezd do vlakové stanice Nagymaros a trajektem přes Dunaj do Visegrádu (trajekt je v blízkosti vlakového nádraží). Dle požadavků hotel zajistí transfer do hotelu. Transfer je zpoplatněn, cena dle počtu osob.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Thermal Hotel Visegrád:- wellness a relaxace- termální bazén- vhodné pro rodiny s dětmiKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky a b) rodinné pokoje (průchozí 2 dvoulůžkové), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, minibar, sejf, Wi-Fi, balkon. Pokoje s výhledem na Dunaj za příplatek a na dotaz.(minimální obsazenost v rodinném pokoji 2 dospělí + 2 děti)CELKOVÁ KAPACITA164 pokojů (95 pokojů výhled na park, 69 pokojů výhled na Dunaj), rodinné propojené pokoje, 3 pokoje pro tělesně postiženéFORMA STRAVYPolopenzePOBYT S DĚTMIAž 2 děti do 5,99 let s polopenzí ZDARMADítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍVODNÍ SVĚT:* vyhřívaný vnitřní a venkovní zážitkový bazén* dětský a termální bazén (32-38°C)* venkovní plavecký bazén (20 m)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50 €/den (od 18 let)POBYT SE ZVÍŘETEM15 €/denPARKOVÁNÍvenkovní parkování zdarma, garáž: 5 €/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře bufetové stoly)BONUSY ZDARMA: - neomezený vstup do lázeňského a wellness centra - venkovní a vnitřní zážitkový bazén, dětský bazén, termální bazény (32 a 38°C), vyhřívaný venkovní bazén (20 m), venkovní letní bazén s terasou, Saunový svět (tepidárium, finská sauna, parní lázeň s bazénkem, aroma parní lázeň, aroma kabiny, zážitkové sprchy, ledová studna), - fitness,- župan, - Wi-Fi, - parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.