Tihany - Aquilo Panoráma Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton, Tihany
Název ubytování Tihany - Aquilo Panoráma hotel
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Pokud chcete během svého pobytu nezapomenutelným způsobem prozkoumat Tihany a okolní, tak toto místo je přesně to, co hledáte! Na hotelu Vám rádi poskytnou mapy, jízdní kola, malé plachetnice, výletní plavby a místní průvodce. Vše pro Vaši aktivní dovolenou je zajištěno.Rybaření: možnost rybaření na soukromé hotelové pláži zdarma (k rybaření je potřeba licence, která je možno zakoupit v místním rybářském obchodě).

POZNÁMKA
Parkování je pro hotelové hosty zdarma.Pobyt s domácím mazlíčkem je možný, ale pouze ve Dvoulůžkovém pokoji s oddělenými postelemi a obývacím pokojem, který nemá přístup do hlavní budovy hotelu, ale přímo ze zahrady. Domácí zvíře nesmí jít na pláž, ani do restaurace, ani na postel. Příplatek za domácí zvíře je 3000 HUF za noc.Ubytování v apartmánech je omezeno minimálním počtem 4 nocí.

Popis stravování

Snídaně (bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s bohatým snídaňovým bufetem, neomezený vstup na hotelovou pláž s plážovými lehátky, dětským hřištěm a možností rybolovu), Wi-Fi, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, restaurace, terasa, stolní tenis, bar, společenská místnost, zahrada, gril, venkovní krb, pro děti - postýlka, dětské hřiště; parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮAquilo Hotel Panoráma nabízí ubytování v šesti budovách, v celkem 32 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, 2 rodinných pokojích a 5 apartmánech pro ty, kteří hledají nezapomenutelnou relaxaci. Asi polovina pokojů nabízí úžasný výhled na plachetnice v přilehlém soukromém přístavu a na severní pobřeží Balatonu. Apartmány jsou vzdálené pouhých 20-50 m od břehu jezera. Hlavní budova: 2 a 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), klimatizace, mini lednice, trezor, LED TV. Jeden třílůžkový pokoj s přímým vstupem do zahrady je bezbariérový.Sailing House: 4lůžkový pokoj, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), 2x ložnice (s oddělenými postelemi), obývací pokoje, klimatizace, mini lednička a LED TV. Tento pokoj se otevírá přímo z nádvoří, takže sem můžete dokonce přijít s domácím mazlíčkem.Vila: Family pokoje, 4 a 6lůžkové Apartmány, vlastní soc. zařízeni (sprcha nebo vana, WC), 2x klimatizovaná ložnice (1x manželská postel, 1x s oddělenými postelemi), výhled na jezero, terasa. Apartmány navíc: Nurmi apartman: 50 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obývací pokoj s možností 2 přistýlek, vybavená kuchyně, 2 ložnice (2lůžko, 1 lůžko, možnost postýlky), parkovací místo.Helka apartman: 20 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obytný prostor s jídelnou a krbem, vybavená kuchyně, dvě ložnice v patře (dvoulůžko a dvě lůžka), klimatizace, parkovací místo.Ciprián apartman: 50 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obytný prostor s jídelnou, vybavená kuchyně, dvě ložnice v patře (dvoulůžko a dvě lůžka), klimatizace, terasa, parkovací místo.Helka apartman: 20 m od jezera, vlastní soc. zařízení (koupelna s vanou, WC), obytný prostor s jídelnou a krbem, vybavená kuchyně, dvě ložnice v patře (dvoulůžko a dvě lůžka), klimatizace, parkovací místo.Kelén apartman: 20 m od jezera, 2x vlastní soc. zařízení (jedno s vanou, jedno se sprchou, WC), obytný prostor s jídelnou a krbem, vybavená kuchyně vč. Nespresso kávovarem, tři ložnice v patře (1x dvoulůžko a 2x dvě lůžka), klimatizace, parkovací místo.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceAž Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet. Sever vs. JihSeverní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto. Proč zrovna Balaton?Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok. Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,… Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.