Zalakaros - hotel Karos Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zalakaros
Název ubytování Zalakaros - Hotel Karos Spa
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v hotelu: hotelový vodní svět: svět bazénů, saunový svět, masáže, fitness.v okolí:Léčebné lázně Gránit: termální koupaliště (rodinné bazény, termální lázně, bazén s umělým vlnobitím, vodní skluzavky s 6 dráhami, brouzdaliště, hřiště), zážitkové lázně (kryté, venkovní bazény, hydro-masáže, sportovní bazén, skluzavky, sauny, solná terapie, wellness služby); kryté lázně (léčebné masáže, zábaly, procedury, cvičení); léčebné centrum (léčebný sedací bazén a jacuzzi s termální vodou, lázeňská zahrada a park).V lázeňském areálu k dispozici: tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště.V areálu je také nově otevřený exkluzivní saunový svět (za poplatek): třikrát denně saunový ceremoniál, finská sauna (až pro 40 osob), parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi. Účast na saunovém ceremoniálu závisí na počtu volných míst, a pro účast je potřebné se na místě zaregistrovat za cenu 600,-HUF/os./ceremoniál.

POZNÁMKA
V hotelu není možné ubytování s domácím mazlíčkemMožnost dokoupení balíčku 6, 10, 20 nebo 30 procedur, který obsahuje 1x lékařskou prohlídku (2x u balíčku 20-ti a 30-ti procedur) a příslušným počtem léčebných procedur předepsaných lékařem (výběr např.: hydro-, elektro-, mechano-, balneo-, aerosolová terapie, termální koupel, bahenní zábal, speciální zábaly, hydroxeur, uhličitá koupel, elektrická koupel, podvodní masáž, terapeutická masáž, váhová lázeň, individuální fyzioterapie, interference, TENS, ultrazvuková terapie, , čtyřkomorová galvanická lázeň, inhalace (s bylinkovým, antibiotikem, solí), aromaterapie, léčba kyslíkem).

Popis stravování

polopenze (snídaně, večeře – bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití hotelových bazénů a wellness, světa saun, fitness, animační programy (živá hudba, tematické víkendy s bohatým programem), zapůjčení županu pro dosp. osobu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu). Možnost dokoupení balíčku 6, 10, 20 nebo 30 procedur.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace Éden, kavárna, lobby bar, gril bar, Lodní bar ve wellness, letní rodinný bufet, palačinkový a zeleninový bar, letní terasa, zimní zahrada, konferenční služby, hotel. trezor, venkovní ohniště na grilování a opékání, ordinace lékařů, obchod se suvenýry, pro děti – 2 dětské koutky, stolička, postýlka, strava, hlídání dětí, animační a fitness programy, půjčovna kol, klimatizace společných prostorů, parkování, akceptace platebních karet.Wellness – Spa: svět bazénů (vnitřní i venkovní bazény (2x plavecký bazén 27 °C - 29 °C, vodní park 32 °C - 33 °C, perličkové a zážitkové bazény 34 °C, bazén s termální vodou 37 °C, dětský bazén), saunový svět (7 druhů saun – finská, bio, infra, parní sauna, ledová jeskyně), vířivka, fitness, masáže. Wellness část, lázeňský bazén a saunový svět jsou snadno dostupné uzavřenou vyhřívanou chodbou.Nabídka programů: aqua trénink, gymnastika s Fit Ball, pilates, strečink, trénink vitálních funkcí, gymnastika na spalování tuků (na přihlášení, podle vyhlášeného programu). Fitness služby: výpočet BMI, měření procenta tělesného tuku.Hry: stolní tenis, stolní fotbal.Další program: dětské plavání od 5 měsíců, saunové rituály - rozmazlování pro tělo i duši, živá hudba několikrát týdně, tématické víkendy se zábavnými programy, kreativní aktivity pro děti, péče o děti s kvalifikovanými učiteli ve školce.Hlídání dětí na objednání (od 3 měsiců do 3 let 2 hod./den zdarma, dítě nad 3 roky 4 hod./den zdarma, každá další hodina 2 EUR).VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Superior, Superior PLUS a 2lůžkové apartmány, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan pro dospělé), telefon, trezor, minibar, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón. 2lůžkové apartmány navíc: bidet, rohová vana, jsou v budově Aparthotelu (spojená tunelem s hl. budovou). 2 bezbariérové pokoje.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceTermální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína. Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku. Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C.Moderní lázeňský areál GRÁNIT je rozdělen na léčebné centrum, termální a zážitkovou část. V parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány. V léčebném centru se nachází 3 kryté bazény a jeden venkovní bazén. V zážitkové části nalezneme krytý bazén s 10 vodními atrakcemi, nekrytý bazén se skluzavkou a hydromasáží, dětský bazén, saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou za příplatek poskytovány různé druhy léčebných terapií ve formě masáží, zábalů a koupelí. V lázeňském areálu se dále nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště. Vynikající stravování zajišťuje několik restaurací.NOVÝ SAUNOVÝ SVĚT LÁZNÍ ZALAKAROSOtevřel se exkluzivní saunový svět lázní Zalakaros. Uspokojuje potřeby hostů do nejmenších detailů a maximalizuje zážitek ze saunování prostřednictvím ceremoniálů, které pořádají třikrát denně kvalifikovaní saunoví mistři (finská sauna až pro 40 osob, parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi).Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.