Malajsie, srdce Asie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie, Kuala Lumpur – Cameron Highlands – Penang – Kota B
Název ubytování Malajsie, srdce Asie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 36 150 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SKUPINOVÝ zájezd / ANGLICKY hovořící průvodce
Odlet každé pondělí.
Garantovaná data odjezdů s mezinárodní skupinkou od 2 do 16 účastníků.

Popis stravování

snídaně

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Kuala Lumpur - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.
Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.
Transfery klimatizovaným busem.Ubytováníhotely 4*Stravovánísnídaně

Popis lokality ubytování

PolohaKuala Lumpur – Cameron Highlands – Penang – Kota Bharu – Kuala Terengganu – Kuantan – Kuala Lumpur

Program zájezdu

1.den

Praha – odlet Odlet z letiště v Praze.

2.den

Kuala Lumpur – přílet Po příletu transfer do hotelu k ubytování a individuální volno k prohlídce města. Nocleh v Kuala Lumpur.

3.den

Kuala Lumpur – Cameron Highlands (snídaně) Po snídani vyrazíte na sever. Cestou zastávka u vodopádu Lata Iskandar a v místní osadě. Prohlídka malebné krajiny Cameron Highlands s návštěvou čajové plantáže, továrny na čaj, tržiště a kaktusové zahrady. Ubytování a nocleh v hotelu v Cameron Highlands.

4.den

Cameron Highlands – Penang (snídaně) Snídaně. Poté cesta pokračuje brzy ráno návštěvou královského města Kuala Kangsar. Projížďka čtvrtí Bukit Chandan Vám ukáže rozmanitou malajskou architekturu. Uvidíte mešitu Masjid Ubudiah, královský palác Istana Iskandariah či Královskou galerii sultána Abdula Azize. Následuje plavba po řece ve vyhlídkové lodi. Po přistání navštívíte jednoho z posledních kovářů vyrábějící dýky Kris s vlnitou čepelí, symbol malajské monarchie. Prohlídka tradičního řemesla pokračuje návštěvou centra Labu Sayong, kde místní ženy vytvářejí unikátně tvarované nádoby a vázy. Poté se po jednom z nejdelších mostů na světě převezete na „perlu Orientu“, ostrov Penang. Zde ubytování a nocleh.

5.den

Penang (snídaně) Snídaně. Dnes prohlídka ostrova, počínaje třetí nejdelší sochou ležícího Buddhy na světě. Následuje prohlídka chrámu Kek Lok Si, nazývaného „Chrám tisíce Buddhů“, britské pevnosti Fort Cornwallis, vodní vesnice u promenády Weld Quay a „Ulice harmonie“, kde pokojně sousedí kostely, čínské a hinduistické chrámy i mešity. Dále návštěva domu klanu Khoo Kong Si. Na závěr prohlídky se provezete rušnými ulicemi v rikše. Zbytek dne individuální volno. Nocleh na ostrově Penang.

6.den

Penang – Kota Bharu (snídaně) Po snídani opustíte ostrov Penang a zamíříte na východ přes vnitrozemní pohoří. Naskytnou se Vám panoramatické výhledy na rozsáhlé tropické lesy. Cestou zastávka na ostrově Banding u jezera Temenggor. Ubytování a nocleh v malebném městečku Kota Bharu.

7.den

Kota Bharu – Kuala Terengganu (snídaně) Po snídani návštěva pestrobarevného trhu v Kota Bharu, poté prohlídka místních řemesel, včetně stříbrnictví, tkadlectví plátna Songket a výroby tradičních draků Wau. Podél pobřeží dále dojedete do města Kuala Terengganu. Zde ubytování v hotelu a individuální volno. Nocleh v Kuala Terengganu.

8.den

Kuala Terengganu – Kuantan (snídaně) Snídaně a cesta dále na jih. Zastávka ve vesnici Pulau Duyong s ukázkou tradiční výroby lodí. Dále návštěva Parku islámské civilizace s replikami dvaceti slavných islámských staveb z celého světa. Cestou podél pobřeží spatříte malebné rybářské vísky, ochutnáte lemak – místní specialitu z rýže vařené v kokosovém mléku. Po cestě se také zastavíte v informačním centru o mořských želvách. Po lehkém čajovém dýchánku navštívíte galerii batiku, kde můžete obdivovat díla vytvořená světově proslulou malajskou technikou barvení textilu pomocí vosku. Nocleh v Kuantanu.

9.den

Kuantan – Kuala Lumpur – odlet (snídaně) Brzy ráno odjezd směrem Kuala Lumpur. Cestou prohlídka historického města Sungai Lembing s visutým mostem a muzeem cínových dolů - svého času nejrozsáhlejších a nejhlubších na světě. Sami se vydáte do hlubin tunelem, kdysi zvaným „Eldorado východu“. Transfer do Kuala Lumpur na letiště k odletu do Prahy.

10.den

Praha – přílet Přílet do Prahy během dne.  Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.