Malajský poloostrov s koupáním na Langkawi

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie, Kuala Lumpur – Cameron Highlands – Penang – Langka
Název ubytování Malajský poloostrov s koupáním na Langkawi
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 38 150 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SKUPINOVÝ zájezd / ANGLICKY hovořící průvodce
Odlet každé pondělí.
Garantovaná data odjezdů s mezinárodní skupinkou od 2 do 16 účastníků.

Popis stravování

snídaně

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Kuala Lumpur / Langkawi - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.
Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.
Transfery klimatizovaným busem.Ubytováníhotely 4*Stravovánísnídaně

Popis lokality ubytování

PolohaKuala Lumpur – Cameron Highlands – Penang – Langkawi

Program zájezdu

1.den

Praha – odlet Odlet z letiště v Praze.

2.den

Kuala Lumpur – přílet Po příletu privátní transfer do hotelu k ubytování a individuální volno k prohlídce města. Nocleh v hotelu.

3.den

Kuala Lumpur – Cameron Highlands (snídaně) Po snídani vyrazíte na sever. Cestou zastávka u vodopádu Lata Iskandar a v místní osadě. Prohlídka malebné krajiny Cameron Highlands s návštěvou čajové plantáže, továrny na čaj, tržiště a kaktusové zahrady. Ubytování a nocleh v hotelu v Cameron Highlands.

4.den

Cameron Highlands – Penang (snídaně) Snídaně. Poté cesta pokračuje brzy ráno návštěvou královského města Kuala Kangsar. Projížďka čtvrtí Bukit Chandan Vám ukáže rozmanitou malajskou architekturu. Uvidíte mešitu Masjid Ubudiah, královský palác Istana Iskandariah či Královskou galerii sultána Abdula Azize. Následuje plavba po řece ve vyhlídkové lodi. Po přistání navštívíte jednoho z posledních kovářů vyrábějící dýky Kris s vlnitou čepelí, symbol malajské monarchie. Prohlídka tradičního řemesla pokračuje návštěvou centra Labu Sayong, kde místní ženy vytvářejí unikátně tvarované nádoby a vázy. Poté se po jednom z nejdelších mostů na světě převezete na „perlu Orientu“, ostrov Penang. Zde ubytování a nocleh.

5.den

Penang (snídaně) Snídaně. Dnes prohlídka ostrova, počínaje třetí nejdelší sochou ležícího Buddhy na světě. Následuje prohlídka chrámu Kek Lok Si, nazývaného „Chrám tisíce Buddhů“, britské pevnosti Fort Cornwallis, vodní vesnice u promenády Weld Quay a „Ulice harmonie“, kde pokojně sousedí kostely, čínské a hinduistické chrámy i mešity. Dále návštěva domu klanu Khoo Kong Si. Na závěr prohlídky se provezete rušnými ulicemi v rikše. Po zbytek dne individuální volno. Nocleh na ostrově Penang.

6.den

Penang – Langkawi (snídaně) Po snídani se dopravíte privátním vozem do přístavu a trajektem poplujete na tropické souostroví Langkawi. Z přístavu privátní transfer k ubytování v hotelu a individuální volno. Nocleh v Langkawi.

7.den

Langkawi (snídaně) Individuální volno na koupání na krásných plážích a objevování ostrova. Nocleh v Langkawi.

8.den

Langkawi (snídaně) Individuální volno na koupání na krásných plážích a objevování ostrova. Nocleh v Langkawi.

9.den

Langkawi (snídaně) Po snídani individuální volno na koupání na krásných plážích a objevování ostrova. Dle odletového času privátní transfer na letiště a odlet do Prahy.

10.den

Praha – přílet Přílet do Prahy během dne.  Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.