Singapur - Malajsie - Thajsko - Velkoměsta, příroda a pláže

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malajsie, Singapur, Thajsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 62 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pestrá mozaika památek a přírodních krás s odpočinkem na pláži.

Program zájezdu

1. - 2. den

Letecky do"SINGAPURU. Singapore"Flyer, jízda na druhém největším vyhlídkovém kole na světě. Barvami prozářené panorama města. Zajímavá světelná a vodní show Wonder Full v"Marina Bay.

3. den

Prohlídka architektonického skvostu jihovýchodní Asie s důmyslným dopravním systémem. Luxusní Raffles Hotel, kde nocoval Charlie Chaplin i"Michael Jackson. Raffles"Landing – památník zakladatele města. Merlion – symbol města znázorňující prosperitu. Procházka mezi mrakodrapy moderního obchodního centra. Návštěva pětihvězdičkového hotelu Fullerton. Bizarní mrakodrap Marina Bay Sands s nejdražším kasinem na světě, otevřená vyhlídka Skypark 200 metrů nad zemí. Dechberoucí zahrady Gardens by the Bay - dva dómy, dva světy. Multimediální představení Wings of Time.

4. den

Čínská čtvrt, mokrý trh a Chrám posvátného Buddhova zubu. Přejezd luxusním autobusem do kosmopolitní MALAJSIE. Metropole Kuala Lumpur.

5. den

Hinduistická jeskyně Batu Cave s"drzými opicemi a největší sochou boha Murugana na světě. Národní mešita Masjid Negara – návštěvu absolvujeme zahaleni od hlavy až k patám. Zajímavé městské muzeum. Náměstí nezávislosti se"zachovalými pozůstatky britské nadvlády. Honosný královský palác Istana Negara. „Vesmírné rakety” Petronas – nejvyšší dvojčata na světě. Procházka po nejvyšším dvojúrovňovém mostě na světě ve výšce 170 metrů nad zemí a návštěva vyhlídkového patra ve výšce 360 metrů nad zemí. Večerní tržnice.

6. den

Přelet do jižního THAJSKA. Uvolněná atmosféra přímořského letoviska Krabi.

7. - 8. den

Výlet tradiční dlouhoocasou lodí od pláže k pláži mezi vápencovými útvary. Koupání a šnorchlování. Posvátná jeskyně Phra Nang se stovkami dřevěných penisů přinášejících štěstí. Jízda na slonovi kaučukovou plantáží a na mořském kajaku mangrovovou džunglí v zátoce Ao Thalane.

9. - 10. den

Trajekt na ostrov Ko Phi Phi – nezaměnitelná atmosféra, bohatý podmořský život, jemný písek, tyrkysová voda a vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí. Plavba stylovou loďkou za tím nejlepším: pláž Maya Bay z"filmu Pláž s"Leonardem Di Capriem, pozorování opic, šnorchlování se žraloky, relax na Long Beach. Trek ostrovem s"krásnými vyhlídkami, přístrojové potápění nebo lenošení.

11. - 12. den

Trajekt na Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Dopolední relax na pláži. Odpolední výlet po ostrově – sloní park s možností jízdy na slonech. Vyhlídka Karon View point a jižní mys Phromtep Cape. Gigantický Buddha z"bílého mramoru s"krásnou vyhlídkou. Večerní odlet do Bangkoku.

13. den

Prohlídka Bangkoku, vyhlášený Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy a chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech. Chrám Rozbřesku Wat Arun – pagoda khmerského stylu. Obří mořské akvárium. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower s otáčející se venkovní vyhlídkou.

14. den

Plovoucí trhy Damnoen"Saduak. Prodavači přímo z"loděk prodávají banány, kokos, mango a jiné pochutiny. Kanchanaburi – poutavé válečné muzeum a hřbitov válečných zajatců. Projížďka historickým vlakem po Železnici smrti. Odkrytí tajemství oskarově slavného mostu přes řeku Kwai.

15. den

Sedmistupňové vodopády Erawan – přírodní klenot oblasti Kanchanaburi. Tyrkysová jezírka s"dotěrnými rybičkami. Při troše štěstí zahlédneme varana vyhřívajícího se na slunci. Návrat do Bangkoku. Květinová tržnice, večerní masáže a průzkum rušné oblasti Khao San Road.

16. den

Klienty vysoce hodnocená projížďka na kole starým Bangkokem. Historické královské město Ayutthaya s puncem UNESCO. Poslední thajská masáž. Večerní odlet.

17. den

Letecký návrat domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.