Amaya Kuda Rah Maldives

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Amaya Kuda Rah Maldives
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 89 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento panenský ostrůvek, souostroví Ari Atol, kde Vás čeká skutečný ráj - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

AMAYA KUDA RAH MALDIVES 5*****30 minut letu hydroplánem naleznete ostrov na kterém se nachází resort Amaya Resort. Soustroví Alif Dhall kam tento resort spadá se nachází na jižní polovině atolu Ari. V resortu najdete celkem 51 pokojů v 4 kategorii, 14 „Beach Villa“ (základní kategorie) pár kroků od pláže s vlastním bazénkem, 22 „Beach Suites“ s privátní částí pláže a vlastním bazénkem a 14 „Water Villa“. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou TV se zábavným systémem s prostorovým zvukem, DVD a CD, Wi-Fi, telefonem, Mini Barem, trezorem, klimatizací, koupelnou s dešťovou sprchou a vybavenou terasou. Jako poslední pak je možnost i jedné „Presidential Suite Amaya Resort Kuda Rah“ – jedné se o vodní vilu s dvěma ložnicemi, jacuzzi. Resort nabízí režim stravovaní polopenzi, plnou penzi a All Inclusive. V restauraci „Sea Spray“ si můžete vychutnat snídaně, obědy i večeře, otevřena je po celý den a je možné si zde dát např. i kávu nebo lehký snack.  „Half Lime“ (za poplatek) je otevřena pouze na večeře a v této a la carte restauraci nalzente mezinárodní kuchyni a asijské speciality. Na drink pak můžete zajít do baru „Glow“. Resort Vám rád i zprostředkuje romantice večere při západu slunce na pláži (za poplatek). Další služby, které v hotelu naleznete a jež jsou za příplatek: centrum pro potápění, scénické lety, sportovní rybolov, Spa centrum, Fitness centrum (zatím ve výstavbě), Wi-Fi, lékařská služba.

https://www.amayakudarah.com/en/

Popis lokality ubytování

Lokalita ARI ATOLAtol ležící západně od mezinárodního letiště v Malé, v rozlehlé laguně lemované útesy. Měří od severu k jihu cca 80 km a široký je 30 km. Do resortu na tomto atolu je možné se dostat hydroplánem (cca 30 minut) nebo rychlolodí (cca 90 minut). Atol Ari se dělí do dvou správních okresu – North Ari a South Ari Atol. Z celkem 81 ostrovů je jich 18 obydlených, nejvíce jich má Mahibadhoo cca 2 000 obyvatel a pak Maamigili s cca 1 600 obyvateli. Zdejší vody jsou bohaté na živiny, co protékají průlivem, a to přitahuje obyvatele podmořského světa nejen žraloky obrovské (South Ari Atol) nebo žraloky kladivouny (North Ari Atol). Pokud jste milovnicí potápění, pak Vás tento atol nadchne. Na několika ostrůvcích najdete pozůstatky nebo ruiny hinduistického nebo buddhistického osídlení dávných dob.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem směr ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.