Amilla Fushi

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Baa Atol
Název ubytování Amilla Fushi
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 143 910 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Exkluzivní pětihvězdičkový resort Amilla Fushi nacházející se v chráněné biosférické rezervaci UNESCO Baa atolu nabízí svým hostům ubytování v 59 vilách a 8 rezidencích o několika pokojích, 7 výjimečných restaurací, 2 kavárny, 2 bary a vlastní vinný sklep s rozsáhlou nabídkou vín z celého světa, Javvu SPA lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s širokou nabídkou pozemních i vodních sportů, centrum H.U.B., obchod, Wi-Fi v celém resortu a dětský klub pro nejmenší návštěvníky.

Popis stravování

Resort Amilla Fushi nabízí svým hostům snídaně, polopenzi i plnou penzi. Plná penze se skládá z oběda o dvou chodech a večeře o třech chodech v restauraci Bazaar. Hosté s plnou penzí mohou zajít jednou za pobyt na večeři do japonské restaurace Feeling Koi a v ostatních a la carte restauracích se mohou stravovat za poloviční ceny oproti stálému menu.

Popis ubytování

ZábavaResort nabízí širokou škálu aktivit a možností, které uspokojí chutě a zájmy všech návštěvníků. H.U.B. neboli domov podvodní biosféry je epicentrem široké nabídky vodních aktivit, včetně zajímavých exkurzí, fascinujícího programu mořské biologie, adrenalinových vodních sportů, fantastického potápění a privátních projížděk na lodi. Plně vybavené centrum vodních sportů a potápění nabízí také širokou škálu aktivit, které jsou vhodné pro celou rodinu. Užijte si projížďku na katamaránu nebo vyzkoušejte windsurfing, vodní lyžování, vodní skútr, jízdu na banánu, wakeboarding, kneeboarding, kajaking, paddle boarding, parasailing a další adrenalinové aktivity. Budete-li chtít strávit také chvilku na souši, můžete navštívit nádherné lázně nebo si zahrát tenis, badminton, plážový volejbal či mini futsal a večer navštívit venkovní kino.UbytováníResort Amilla Fushi nabízí výběr z honosných ostrovních domů, které se vznáší nad křišťálově průzračnými vodami oceánu, hnízdí v zelených korunách stromů nebo objímají břehy nedotčené sněhobílé písečné pláže. Mezi základní příslušenství těchto luxusních vil patří klimatizace, stropní větráky, luxusní bavlněné ložní prádlo a ručníky, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, trezor, privátní bar či dokovací stanice pro iPod a připojení Wi-Fi. Jako základní kategorii nabízíme Ocean Reef House 250 m2. Jako bonus pro hosty zůstávající déle než 4 noci hotel poskytuje dospělým návštěvníkům jet leg proceduru v místních lázních pro uvolnění po dlouhém letu (nutno využít do 48 hod po příjezdu).Pro dětiAmilla Fushi je maledivským resortem, který se dokonale hodí pro rodiny s dětmi. Zabezpečuje služby hlídání dětí, flexibilní ubytování, nekonečnou nabídku vodních i suchozemských aktivit a v neposlední řadě dětský klub Sultan´s Village. V resortu jsou vyhrazeny dvě zóny, které jsou určeny dětem každého věku. Pro ty mladší je zde nabízena široká škála inspirativních venkovních i vnitřních aktivit a ty větší potěší zóna s kulečníkem, stolním tenisem a dalšími vzrušujícími zábavnými aktivitami, při nichž se zaručeně dobře pobaví.

Popis lokality ubytování

PlážAmilla Fushi obklopuje nádherná pláž s bělostným pískem.PolohaAmilla Fushi se nachází v chráněné biosférické rezervaci UNESCO Baa atolu. Do tohoto výjimečného maledivského resortu se z mezinárodního letiště v Malé dostanete hydroplánem za pouhých 30 minut nebo můžete absolvovat 15ti minutový let na Dharavandhoo letiště na atolu Baa a následnou krátkou 10ti minutovou jízdou motorovým člunem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.