Constance Moofushi Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Constance Moofushi Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 154 020 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

All inclusive resort Constance Moofushi se nachází v tropickém ráji na jedné z nejlepších potápěčských adres Malediv. V ideální kombinaci se zde snoubí nádherná, pohádková lokalita a nejvyšší kvalita ubytování a služeb luxusního hotelu. Hosté se mohou těšit na plážové nebo vodní vily, dvě restaurace a dva bary, lázeňské centrum a báječné podmínky pro vodní sporty.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Constance Moofushi jsou k dispzici 2 restaurace a 2 bary, široká nabídka fakultativních výletů, od romantických plaveb při západu slunce, přes pozorování delfínů, noční rybaření nebo návštěvy okolních vesnic, až po úžasné potápění a šnorchlování. Hosté se také samozřejmě mohou věnovat rozmanitým vodním sportům, cvičit fitness, hrát plážový volejbal, relaxovat při masáži nebo si jen tak užívat krásy této prosluněné lokality.All inclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu, jednou za pobyt možnost večeře v á la carte restauraci (při pobytu minimálně 7 nocí), značkové alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (10.00–01.00 hod.), nápoje v minibaru (víno, pivo, nealkoholické nápoje – minibar doplňován 1x denně), odpolední čaj (16.30–17.30 hod.), vybavení na šnorchlování, jednou za pobyt výlet člunem dhoni (cca 1,5 hod.), fitness, nemotorizované vodní sporty, 1 úvodní ponor v bazénu (nutná rezervace v Bluetribe Diving Centre), vojejbal, šlapadla, kajak. Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy a značkový alkohol nejsou součástí all inclusiveVybaveníResort Constance Moofushi nabízí svým hostům ubytování ve 110 vilách různých kategorií, dvojici restaurací - hlavní restauraci Manta, kde se připravují místní i mezinárodní speciality a á la carte plážovou restauraci Alizée s grilovanými specialitami, dva bary, které jsou místem klidného a příjemného posezení, bazén, spa centrum nabízející pestrou nabídku procedur, jóga pavilon, posilovnu, centrum vodních sportů, společenskou místnost, butik a prádelnu. V resortu lze platit platebními kartami.UbytováníConstance Moofushi má pro své hosty připraveno 110 vil různých kategorií. Mezi jejich vybavení patří klimatizace, stropní větrák, televize, DVD přehrávač, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, varná konvice, vysoušeč vlasů, obývací prostor a dřevěná terasa. K dispozici je také exkluzivní varianta u obzvláště prostorných vodních vil typu Senior, které se mohou pochlubit navíc venkovní vanou a houpací sítí.Naše zkušenostiPříjemný resort s rodinnou atmosférou, kteří si užijí jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry.Pro dětiRodiny s dětmi mohou využít službu hlídání dětí.

Popis lokality ubytování

PlážKrásná pláž s bílým pískem obklopuje ostrov ze všech stran.PolohaResort Constance Moofushi se nachází v jižní části atolu Ari vzdáleného přibližně 30 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.