Dovolená na míru - Vilamendhoo Island Resort & Spa

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari atoll
Název ubytování Vilamendhoo Island Resort & Spa
Typ ubytování Beach Villa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 50 530 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Vilamendhoo Island Resort & Spa **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámMaledivy Vás přivítají v ráji tropických palem, bílých písečných plážích, šumivých a teplých vod tyrkysových lagun a barevných korálových útesů s bohatým podmořským životem.
Vilamendhoo Island Resort je obklopený krásnou lagunou, unikátním korálovým útesem a dlouhými úseky bílých pláží. Je jediným resortem ve Vilamendhoo na Jižním Ari Atolu s délkou 900 m, šířkou 250 m a rozlohou přibližně 55 akrů. Do hotelu se můžete dostat hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.
Můžete se těšit na komfortní ubytování v pokojích a vilách s veškerým vybavením potřebným pro exotickou dovolenou na Maledivách. V resortu najdete dvě hlavní restaurace a další doplňkové s rozmanitou nabídkou kuchyní. Můžete si dopřát také osvěžující drinky v několika barech ať už u pláže nebo u bazénu.
Resort Vilamendhoo nabízí také nespočet možností pro trávení volného času v čele s lázněmi, sporty a rekreačními aktivitami či potápěním.
Zdejší prostředí, vybavení a služby představují ideální podmínky pro prožití romantické tropické dovolené ať už při svatbě v ráji, exotických líbánkách, obnovení svatebního slibu či „pouze“ pohádkového romantického pobytu s milovanou polovičkou.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníResort Vilamendhoo Vás uchvátí pobřežím s krásným bílým pískem a výbornými podmínkami pro šnorchlování. Kousek od břehu se nachází již korálový reef, které je obklopené spousty rybiček. Sem tam můžete narazit i na korálového žraloka. 
Resort se nachází v jižním Ari atolu, kde jsou velmi dobré podmínky pro výlety s plaváním či šnorchlováním s mantami a velrybími žralokami po většinu roku.
Ostrov je necelý 1 km velký, v klidu jej obejdete kolem dokola.  K dispozici jsou dva bazény, jeden ideální pro rodiny s dětmi, druhý se nachází na západní straně ostrova, odkud můžete pozorovat s drinkem v ruce krásné západy slunce. K dispozici máte široký výběr aktivit pro volný čas. Celým ostrovem se táhne příjemná maledivská atmosféra.
Vyhutnejte si rozmanitou kuchyni v některé z restaurací, večer se zabavíte u hudebních večerů v hlavním baru.
Ubytování je možné v prostorných plážových vilkách s otevřenou koupelnou. Pro páry hledající klid bez děti, doporučujeme ubytování v Jacuzzi Beach Villa nacházející se v části pouze pro dospělé, kteří mají vlastní restauraci.
 
 Gastronomie a hotelové restauraceBufetová restaurace
Hlavní restaurace nabízí pokrmy na bázi „all you can eat“ (=vše, co můžete sníst) formou bufetu jak pro snídaně, tak i pro obědy a večeře. K dispozici jsou pokrmy mezinárodní a místní kuchyně, které potěší každého hosta. V pátky se pak můžete těšit na maledivské večery s tematickým menu a číšníky v tradičním oděvu, zatímco nedělní snídaně je doprovázena šumivým vínem.
Polévky, pečivo a dezerty jsou připravovány podle domácích receptur a ovoce je čerstvé a chutné. Číšník Vás usadí ke stolu podle Vašich preferencí a Vy tak pocítíte pozornost a přátelskost obsluhy.
Restaurace je rozdělena na 2 oddělené jídelní prostory s otevřenou atmosférou, písečnými podlahami a doškovou střechou. K dispozici je také venkovní posezení s dřevěnou terasou. Je možné vyhovět nejrůznějším dietním požadavkům.
À La Carte restaurace
Asian Wok Restaurant – Restaurace specializující se na asijskou kuchyni a teppanyaki se nachází nad vodní hladinou. Doporučuje se udělat rezervaci předem.
Hot Rock Restaurant – Pochutnejte si na mořských plodech, kuřecím mase a exotických masech připravených pečlivým způsobem. Restaurace je určená pouze pro dospělé hosty. Doporučuje se udělat rezervaci předem.
Další občerstvení je podáváno v barech Bonthi a Sunset.
Bary
Bonthi Bar – Tento bar se nachází na pláži vedle restaurace Funama a kromě kvalitních nápojů nabízí vysílání sportovních programů a diskotéky. Disponuje také venkovní terasou.
Boashi Bar – Vedle bazénu najdete tento bar, který představuje nejvýchodnější bod ostrova.
Sunset Bar – Vedle restaurace Ahima a bazénu se nachází tento bar pro osoby starší 18 let. Budete se moci kochat skvělými výhledy na západ slunce při posezení v interiérech, na terase u bazénu nebo na pláži.
Asian Wok Bar – Osvěžte se lahodným drinkem v asijském baru.
Večeře na pláži
Chcete svou drahou polovičku překvapit něčím nečekaným a naprosto romantickým? Nebo byste chtěli strávit večer společně v příjemné atmosféře, na kterou nezapomenete? V resortu Vilamendhoo se Vám to může splnit.
Doporučujeme pláže poblíže restaurace Ahima. Prostředí pod širým nebem a obloha prozářená hvězdami udělá z tohoto místa romantický ráj. Pokud preferujete více soukromí, pak můžete využít například vlastní terasu nebo pláž před vilou.
Personál bude po ruce po celou dobu večeře. Večeře při svíčkách je k dispozici od 19:00 do 22:00.Doprava do hoteluDo hotelu se dostanete hydroplánem z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir, přičemž se při letu dlouhém 25 minut budete moci kochat scénickými výhledy na ostrovy Malediv.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.