Grand Park Kodhipparu

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Severní Male Atol
Název ubytování Grand Park Kodhipparu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 103 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní, pětihvězdičkový resort Grand Park Kodhipparu nacházející se na severním Malé atolu má pro své hosty připraveno 120 idylických vil rozdělených do několika kategorií, 3 tématické restaurace a bary, wellness a spa s širokou nabídkou relaxačních procedur, Wi-Fi připojení po celém ostrově, jedinečné potápěčské spoty kolem celého ostrova a potápěčské centrum, plážový klub, salón krásy a bohatou nabídku vodních sportů.

Popis stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní, polopenzí, plnou penzí i all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaJe toho spousta co lze dělat v jedinečném ráji na Zemi nebo nemusíte dělat vůbec nic a jen si vychutnávat dokonalou pláž a pohodu, kterou Maledivy nabízí. Pro milovníky dobrodružství Grand Park Kodhipparu nabízí širokou škálu vodních sportů a nepřeberné možnosti potápění na spotech světové úrovně, ať už jen se šnorchlem nebo potápěčskou bombou. Pro dny pohody jsou k dispozici 3 tématické restaurace a bary, výběr doutníků nebo wellness lázně světové úrovně.VybaveníExkluzivní resort Grand Park Kodhipparu má pro své hosty připraveno 120 idylických vil rozdělených do několika kategorií, 3 tématické restaurace a bary, wellness a spa s širokou nabídkou relaxačních procedur, Wi-Fi připojení po celém ostrově, jedinečné potápěčské spoty kolem celého ostrova a potápěčské centrum, plážový klub, salón krásy, bohatou nabídku vodních sportů a službu hlídání dětí. V resortu lze platit platebními kartami.UbytováníGrand Park Kodhipparu má pro své hosty připraveno 120 plážových a vodních vil, které nabízí spektakulární výhledy na východy či západy slunce poskytují dokonalé ubytování pro všechny návštěvníky. Pro nejnáročnější klientelu je k dispozici Grand Residence s dvěma ložnicemi a obývacím pokojem, který nabízí neopakovatelný zážitek z luxusu.Pro dětiPro rodiče s dětmi resort nabízí službu hlídání děti a speciální kurzy potápění pro nejmenší.

Popis lokality ubytování

PlážNádherná pláž s bílým pískem obklopuje celý ostrov.PolohaLuxusní resort Grand Park Kodhipparu se nachází na severním Malé atolu pouhých 20 minut jízdy rychločlunem od mezinárodního letiště Velana v hlavním městě Malé.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.