Hotel Summer Island Village

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Asie, Maledivy
Ubytování Hotel Summer Island Village
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 42 185 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Polopenze. Za příplatek: all inclusive - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, alkoholické nápoje (whisky, brandy , rum, vodka dle nabídky), točené pivo dle nabídky, víno po skleničkách dle nabídky, minerální voda, balené džusy, nealko nápoje, nabídka koktejlů, odpolední snack s kávou a čajem, výlet za šnorchlováním (vybavení není v ceně), all inclusive platí od 09:00-24:00h.

Popis ubytování

Poloha:Luxusní hotel postavený v maledivském stylu na malém ostrově v moři. Svým hostům nabízí krásný bazén s romantickým výhledem na moře a pláž. Hosté jsou ubytováni v jednom z několika domků, které jsou postaveny na ostrově v zahradě. Resort nemá svůj vlastní house reef, podniká výlety s potápěním a šnorchlováním. Hotel je vhodný pro náročnou klientelu. Resort je součástí Severního Male atolu a je vzdálen od letiště 36 km, transfer rychlolodí 45min (transfer hydroplánem lze za příplatek, nelze ale v nočních hodinách).Ubytování:Základní vybavení: minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, SAT TV, telefon, koupelna se sprchou, fén, terasa.
Garden pokoje, superior vista pokoje - v 1. patře.

Superior bungalow, premium beach villa - DVD přehrávač, jacuzzi, nespresso kávovar, water vila - nespresso kávovar, jacuzzi.

Summer house - 2 ložnice, obývací část, kuchyňský kout, vlastní bazén.Vybavení a služby hotelu:Wifi zdarma.Sport a zábava:Zdarma: bazén, stand-up paddle board, kánoe, tělocvična, šnorchlování. Za poplatek: lázeňské centrum, potápění, katamarány, rybaření, windsurfing. Obchod se suvenýry.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Souostroví Maledivy je roztroušeno kolem rovníku v Indickém oceánu a představuje sen o tropickém ráji a romantické dovolené. Ostrovy jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi, které zpevňují palmové háje. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, ve kterých žijí nejrůznější druhy okouzlujících, někdy až magicky krásných mořských živočichů.

Maledivské souostroví se skládá z 1.190 ostrovů, které zabírají dohromady 90.000 čtverečních kilometrů. Žádný z ostrovů nevyčnívá nad mořskou hladinu více 2 – 3 m. Pokud tedy hladina moře stoupne, hrozí, že všechny atoly zmizí pod mořskou hladinou. Maledivské souostroví tvoří jednotlivé atoly, které dosahují v průměru až několik desítek kilometrů. Každý atol je tvořen skupinou ostrůvků a korálovým útesem ve tvaru prstence. Uprostřed atolu je korálová laguna, ve které žijí tisíce zajímavých podmořských živočichů. To vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého. Stačí jednou se ponořit pod mořskou hladinu a chvíli pozorovat podmořské království. Díky tomu, že v laguně je klidná ničím nezkalená voda, je tu výborná viditelnost. Místo si tu najdou zkušení i amatérští potápěči. Určitě pod hladinou objevíte želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.