Innahura Maldivees Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Lhaviyani Atol
Název ubytování Innahura Maldives Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 58 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento překrásný  ostrov v oblasti Lhaviyani Atol (souostroví 54 ostrůvků, z nichž je pouze 5 obydleno). Čeká Vás zde skutečný ráj – průzračné moře, písčité pláže, tropická vegetace, podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je rájem pro milovníky vodních sportů.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU INNAHURA MALDIVES RESORT 3* S PLNOU PENZÍ NEBO ALL INCLUSIVE!!!

TRANSFÉR HYDROPLÁNEM LETIŠTĚ MALE - INNAHURA MALDIVES RESORT 3* - LETIŠTĚ MALE
TERMÍN: 22.04. - 31.10.2019 - CENA 7.500 KČ / OSOBA
TERMÍN: 01.11. - 31.10.2020 - CENA 9.500 KČ / OSOBA
MAXIMÁLNÍ POVOLENÁ ZAVAZADLA : 20 KG + 5 KG PŘÍRUČNÍ 

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

INNAHURA MALDIVES RESORT 4****Hotel Innahura Maldives Resort leží v oblasti Lhaviyani Atoll. Vzdálenost od letiště Male je 132 km a cesta hydroplánem trvá cca 50 minut. Veškeré ubytování na ostrově se nachází na pláži, kde je k dispozicí celkem 78 plážových bungalovů ( SUNRISE BEACH BUNGALOW, ADJACENT BUNGALOW, SUNSET BEACH BUNGALOW), max. kapacita bungalovů je 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti do 14.99 let.
 
V resortu k dispozici :trezor, směnárna, lékařská péče, pokojová služba, služby prádelny a žehlení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének.
Stravování: Plná penze nebo All-inclusive plus: All-inclusive plus zahrnuje místní alkohol, kávu a čaj, soft drinky, víno a pivo.  Sport a volný čas: Hotel nabízí biliár, stolní tenis, badminton či šipky. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show.  Další informace: Platba kartami Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. 

Popis lokality ubytování

Lokalita LHAVIYANI ATOLPřírodní souostroví "Lhaviyani Atol" se skládá z celkem 54 ostrovů, z nichž pouhých 5 je obydleno místními obyvateli (Naifaru, Hinnavaru, Kurendhoo, Olhuvelifushi, Maafilaafushi), 4 ostrůvky jsou vytvořeny jako turistické resorty (Kuredhu, Komandoo, Kanuhuraa, Palmbeach), zbytek je neobydlený. Hlavním městem tohoto atolu je Naifaru. Můžete se těšit na křišťálově průzračné moře, zlato písčité pláže, tropickou vegetaci a na fantastický podmořský svět. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Souostroví je vzdáleno cca 130 km od mezinárodního letiště v Male. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště na ostrov  40 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních  hodinách.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.