Kandolhu Island

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Kandolhu Island
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 106 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento panenský ostrůvek, souostroví Ari Atol, kde Vás čeká skutečný ráj - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

KANDOLHU ISLAND 4****70 km od mezinárodního letiště v Male, 25 minut hydroplánem v severní části Ari atolu se nachází Kandolhu Island, na ostrově velikosti 200x150 m s bujnou vegetací a bílou pláži je k dispozici celkem 30 vil v 5 různých kategoriích. 6 „Jacuzzi Beach Villas“ (základní kategorie, nelze zde přístýlka pro dospělého), 5 „Pool Villas“, 8 „Duplex Pool Villas“, 4 „Ocean Villas“ a 7 „Ocean Pool Villas“. Všechny pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, TV, telefon, mini bar, kávovar, trezor, Wi-Fi, fén, plážové osušky, župany a vybavenou terasu. Resort je možné zakoupit se snídaní, A La Carte Dining (plná penze) a nebo Ultimate Inclusions (All Inclusive), v rámci vybraného stravovaní je pak možné navštívit restauraci „The Market“ – snídaně zde jsou formou bufetu, následně je zde k obědu či večeři a la carte restaurace s mezinárodní a místní kuchyní, další a la carte restaurace jsou „Olive“ s italskou a středozemní kuchyní, „Sea Grill“ – mořské plody a ryby, „Banzai“ – japonská kuchyně. Osvěžit se můžete v „Vilu Bar“ kde najdete jak soft drinky tak např. i víno a koktejly.  Na resortu je možné využít posilovnu nebo různé vodní aktivity jako windsurfing, paddle boat, katamarán a další. Je možné za poplatek využít i lekce pro tyto vodní sporty či exkurze jako rybaření apod. Potápění a šnorchlovaní je zde samozřejmostí a je možné si zde i zaplatit kurz PADI. V hotelu najdete 24 hodinovou recepci s malou knihovnou, magazíny a můžete si zapůjčit i deskové hry. Další služby jako směnárna a prádelna či SPA jsou za poplatek.  V celém resortu je pak Wi-Fi zdarma.

Popis lokality ubytování

Lokalita ARI ATOLAtol ležící západně od mezinárodního letiště v Malé, v rozlehlé laguně lemované útesy. Měří od severu k jihu cca 80 km a široký je 30 km. Do resortu na tomto atolu je možné se dostat hydroplánem (cca 30 minut) nebo rychlolodí (cca 90 minut). Atol Ari se dělí do dvou správních okresu – North Ari a South Ari Atol. Z celkem 81 ostrovů je jich 18 obydlených, nejvíce jich má Mahibadhoo cca 2 000 obyvatel a pak Maamigili s cca 1 600 obyvateli. Zdejší vody jsou bohaté na živiny, co protékají průlivem, a to přitahuje obyvatele podmořského světa nejen žraloky obrovské (South Ari Atol) nebo žraloky kladivouny (North Ari Atol). Pokud jste milovnicí potápění, pak Vás tento atol nadchne. Na několika ostrůvcích najdete pozůstatky nebo ruiny hinduistického nebo buddhistického osídlení dávných dob.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem směr ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.