Kuramathi Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy
Název ubytování Kuramathi Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 48 859 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1řadí se k větším resortům na Maledivách, ale přesto poskytuje soukromíVýhody nabídky 2pláže s bílým pískemVýhody nabídky 3vyhledávaný potápěči a vhodný pro šnorchlováníVýhody nabídky 4možnost All inclusiveStřediskoSeverní Ari atol - Rasdhoo AtolPolohaKuramathi resort se nachází na Rasdhoo Atolu, který je asi 56 km od Male, ideální spojení z Male je 20 minut hydroplánem a nebo 90 minut rychlolodí. Ostrov je dlouhý 1,8 kmPlážKrásná pláž s bílým pískem, ostrov je obklopen tyrkysovou lagunou.VybaveníHotel je vybaven recepcí, bazénem, wellness centrem. Resort disponuje třemi hlavními restauracemi, které hosté navštěvují podle toho, v které části ostrova bydlí: restaurace Malaafaiy, Haruge a Farivalhu. Všechny nabízejí kontinentální snídaně, lehké obědy a večeře, při kterých jsou servírovány pokrmy z celého světa. Další oblíbenou restaurací je Island Coffee Shop, kde si mohou hosté užít celodenní stravování s možností mezinárodní nabídky. Specifická restaurace The Reef podává pouze plody moře.  Výhradně na večeři si mohou hosté zajít do indické restaurace Tandoor Mahal. V Siam Garden si návštěvníci užívají chutě čtyř thajských oblastí.  V restauraci Island Barbeque probíhá grilování přímo na pláži. V Duniye si kromě jídla můžete vychutnat i uznávanou kolekci vín. Palm nabízí tradiční italskou pizzu s tenkou křupavou krustou, široký výběr těstovin a čerstvých salátů a jako sladkou tečku domácí zmrzlinu.UbytováníStandardní vybavení vil zahrnuje: postel velikosti king size, klimatizaci a stropní ventilátor, koupelnu se sprchovým koutem, fén, ručníky a župany, minibar, trezor, IDD telefon, zařízení k přípravě čaje a kávy, LCD televizi a terasu s lehátky.Beach villa: samostatné vilky v zeleni orientované směrem k laguně, vždy jen pár kroků od pláže. Terasa s lehátky, venkovní sedačka, obývací část s ložníicí, koupelna a navíc venkovní sprcha.Beach bungalov: navíc oproti vilám je zde venkovní jacuzzi.Superior beach villa: pokoj je postaven do kola, je zde navíc venkovní koupelna s jacuzzi.Deluxe beach villa: pokoje jsou uprostřed ostrova, podél pláže, navíc venkovní sprcha a jacuzzi s venkovní pohovkou.Water villa: vilky přímo na „vodě“, terasa s lehátky a schody s přímým vstupem do moře.Nabídka programůDle nabídky hotelu.StravaV ceně je plná penze: snídaně, oběd a večeře v restauracích Haruge, Malaafayiy nebo Farivalhu - restaurace je hostům přiřazena dle kategorie vily, v níž jsou ubytováni (nutno rezervovat stůl 24 hodin dopředu. Za příplatek si lze objednat dva různé balíčky All inclusive:
Základní all inclusive balíček zahrnuje:
snídani, oběd a večeři v restauracích Haruge, Malaafayiy nebo Farivalhu (restaurace je hostům přiřazena dle kategorie vily, v níž jsou ubytováni)
20% sleva na vybrané restaurace a la carte během večeří (nutno rezervovat stůl 24 hodin dopředu)
všechny nealkoholické nápoje, džusy v plechovkách, dovážené likéry (kromě prémiových značek), přes 50 alkoholických a nealkoholických koktejlů, 3 různá rozlévaná vína, balená minerální voda a točené pivo ve všech restauracích a barech (blíže vysvětleno v menu)
nealkoholické nápoje a minerální voda v minibaru na pokoji
odpolední čaj denně od 15:00 do 17:00 v ostrovní kavárně, Dhoni baru nebo v restauraci Farivalhu 
výběr svačinek a místních pochoutek s čajem a kávou
šnorchlovací výbava, windsurfing (nezahrnuje bezpečnostní kontrolu a poplatek za lekce)
1 výlet na Rasdhoo, sousední ostrov
Balíček je k dispozici pouze hostům ubytovaným na 3 noci a déle.
 
Balíček All Inclusive – Select zahrnuje:
výběr lahvových vín (k dispozici v restauracích pouze s pokrmem)
Kredit 35 USD na osobu na pobyt v lázních Kuramathi Spa (platí na vybrané masáže od 9:00 do 15:00, neplatí na maloobchodní prodej, v případě neuplatnění nebude vrácen)
Hlavní bufetová restaurace bude hostům přidělena dle kategorie vily, v níž jsou ubytováni, nicméně hosté se mohou stravovat v jakékoli restauraci kdykoliv během otevírací doby. Předchozí rezervace je nutná, pokud se hosté rozhodnou stravovat v jiné restauraci, než jaká jim byla přidělena jako hlavní.
Prémiové pokrmy v menu a soukromé stolování nejsou zahrnuty.
Balíček je k dispozici pouze hostům ubytovaným na 4 noci a déle.Sport a zábavaZe sportů si lze vyzkoušet potápění, šnorchlování, volejbal, tenis, squash a stolní tenis. Samozřejmostí je i provozování vodních sportů. Podél ostrova se také velmi dobře běhá.Zábavu zaručuje diskotéka a karaoke, poznávací výlety, exkurze a místní botanická zahradaCena zahrnuje* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.InformaceNa místě se platí povinná turistická taxa cca 10 USD/ pokoj/ noc.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.