Kuredu Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Asie, Maledivy
Název ubytování Kuredu Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 50 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Bungalows mají automaticky all inclusive – 3x denně buffet plus vybrané nealko- a alkoholické nápoje. U ostaních kategorií je v ceně polopenze (snídaně + večeře buffet), za příplatek all inclusive (viz Bungalows). Kromě zahrnutých jídel v přiděleném hlavním restaurantu je možné se také stravovat v restauracích a la carte: máte-li v ceně all inclusive, bude Vám adekvátní částka odečtena z účtu resp. bude Vám účtován pouze avizovaný doplatek.

Popis ubytování

Poloha:Tradiční a velmi oblíbený resort disponuje vším, co je třeba pro kvalitní a aktivní dovolenou. Je super pro potápění i šnorchlování, má spostu aktivit včetně malého golfového hřiště, vysoký standard ubytování zejména od kategorie Beach Villa výše, spoustu zeleně, nádherné pláže
Na severním okraji atolu Lhaviyani, severně od North Male atolu, cca 150 km od letiště u Male. Ostrov má rozměry cca 1.800 x 330 metrů. Spojení: hydroplánem, cca 40 minut.Ubytování:Po celém ostrově je rozprostřeno 380 ubytovacích kapacit. Základní kategorií odpovídající spíše 3* je 40 Garden Bungalows o cca 54m2. Jak název napovídá, jsou dále od pláže v druhé řadě, mají částečně otevřenou koupelnu se sprchou, fénem a WC, také telefon, klimatizaci, stropní ventilátor, CD přehrávač, minibar, Nespresso, sejf a terasu.
Dalších 90 jsou kategorie Beach Bungalow: jsou zcela totožné s Garden, ale blíže k pláži.
Od kategorie Beach Villa (90x cca 57m2) se již pohybujeme na úrovni 4*: jsou zařízeny na vyšší úrovni a oproti Beach Bungalows mají ještě TV, WiFi, iPod a vinotéku.
Jacuzzi Beach Villas (100x) vycházejí z Beach Villy, jsou ale prostornější (cca 78m2) zejména díky venkovnímu posezení/poležení a také vaně s jacuzzi.
Padesátka Sangu Water Villas je vybavených jako Beach Villa a nachází se nad vodou na západní straně ostrova. Koupelna je uzavřena a z prostorné terasy je přímý vstup do vody.
Nejnáročnějším je určeno 10 Sultan Pool Villas ukrytých ve vegetaci uprostřed ostrova. Každá má areál 287m2, jsou vybaveny jako Jacuzzi Beach Villa, mají malý bazének.

Kategorie Bungalow je pro max. 3 osoby, Beach Villa, Jacuzzi Beach Villa a Sultan Pool Villa ubytují max. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 14 let (pouze 1 přistýlka). Sangu Water Villa ubytuje max. 3 osoby od 18 let.Vybavení a služby hotelu:Gastroslužby ubytovaným zajišťují 4 restauranty: Koamas, Bonthi, O (od 12 let) a Sangu (od 18 let). Každá ubytovací kategorie má jeden z nich přidělen jako hlavní, krom toho je zde i několik restaurací a la carte pro všechny. I barů pro uhašení žízně je tu dostatek. Nebo takový vinný sklep v části Sangu… Dále tři bazény (ten v části Sangu pouze pro osoby od 18 let), knihovna a několik obchůdků. WiFi je dostupné v lobby a baru Akiri. Potápěči ocení dekompresní komoru, je zde též přítomen lékař.Sport a zábava:V ceně fitness, šipky, fotbal, stolní tenis, badminton a některé nemotorizované vodní sporty. Za úhradu tenis, golf (6 jamek), surf, kanoe, rybaření, motorizované vodní sporty. Několikrát týdně se konají hudební a zábavné večery. Velkou předností je vynikající potápěčská báze Prodivers (za úhradu) a možnost šnorchlování přímo z pláže k reefu (vybavení za úhradu).

Jsou tu dvě spa+wellness centra (procedury za úhradu).

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Souostroví Maledivy je roztroušeno kolem rovníku v Indickém oceánu a představuje sen o tropickém ráji a romantické dovolené. Ostrovy jsou lemovány nádhernými písčitými plážemi, které zpevňují palmové háje. Všechny ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy, ve kterých žijí nejrůznější druhy okouzlujících, někdy až magicky krásných mořských živočichů.

Maledivské souostroví se skládá z 1.190 ostrovů, které zabírají dohromady 90.000 čtverečních kilometrů. Žádný z ostrovů nevyčnívá nad mořskou hladinu více 2 – 3 m. Pokud tedy hladina moře stoupne, hrozí, že všechny atoly zmizí pod mořskou hladinou. Maledivské souostroví tvoří jednotlivé atoly, které dosahují v průměru až několik desítek kilometrů. Každý atol je tvořen skupinou ostrůvků a korálovým útesem ve tvaru prstence. Uprostřed atolu je korálová laguna, ve které žijí tisíce zajímavých podmořských živočichů. To vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého. Stačí jednou se ponořit pod mořskou hladinu a chvíli pozorovat podmořské království. Díky tomu, že v laguně je klidná ničím nezkalená voda, je tu výborná viditelnost. Místo si tu najdou zkušení i amatérští potápěči. Určitě pod hladinou objevíte želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.