Kuredu Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Lhaviyani Atol
Název ubytování Kuredu Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 50 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento pobytový zájezd Vám nabízí poznat tento jedinečný ostrůvek, který je součástí souostroví -  Lhaviyani Atol. Čeká Vás zde skutečný ráj – křišťálově průzračné moře, zlato písčité pláže, bujná vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.
 
TRANSFÉR HYDROPLÁNEM  LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ = 9.880 KČ
 
REZERVACE U CK!

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

KUREDU ISLAND RESORT 4****Má celkem 383 klimatizovaných bungalovů (Villas, Bungalows) s vlastním sociálním zařízením, minibarem, kabelovou televizí, CD přehrávačem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. V resortu je 9 typů pokojů různých velikostí a rozdílného vybavení, některé mají i vlastní zahradu, bazén či Jacuzzi – „Sultan Pool Villas“ (300 m2), „Sangu Water Villa“ (70 m2), „Sangu Jacuzzi Beach Villa“ (76 m2), „‘O‘ Jacuzzi Beach Villa“ (76 m2), „Koamas Jacuzzi Beach Villa“ (76 m2), „‘O‘ Beach Villas“ (68 m2), „Koamas Beach Villas“ (60 m2), „Bonthi Beach Bungalows“ (56 m2) a „Bonthi Garden Bungalows“ (56 m2). Nachází se zde 5 bufetových restaurací – „Bonthi Restaurant“ hlavní restaurace pro hosty z „Beach Bungalows“, „Koamas Restaurant“ pro hosty z „Beach Villas“, „Sangu Restaurant“ pro hosty z „Water Villas“, „‘O‘ Restaurant“ pro hosty starší 18 let a „The Sangu, ‘O‘ & Koamas“, dále 3 a la carte restaurace – „The Beach“, „The Far East“, „Franco´s“, které svým hostům poskytují nejlákavější jídla světových kuchyní, dále 8 barů (bar u bazénu, Golf Bar, Sunset Bar). Naleznete zde také venkovní bazén s lehátky a slunečníky, fitness a wellness centrum, lázně „‘O‘ Spa“ a „Duniye Spa“ s nabídkou masáží a procedur pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, prádelnou, obchodem se suvenýry, úschovnou zavazadel a room servisem – 24 hodin denně. Nechybí zázemí pro sportovní vyžití, jako je fotbal, golf, tenis, volejbal nebo vodní sporty – potápění, šnorchlování, surfování, windsurfing, vodní skútr, vodní lyžování, plavba na katamaránu nebo kanoi a rybolov. V hotelu se nachází potápěčské centrum. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici v celém areálu.

Změna služeb hotelu vyhrazena.

Ostrov „Kuredu Island“ je vzdálený 80 km severně od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti – Lhaviyani Atol. Tento panenský ostrůvek o rozloze 420 000 m2 s 220 mistníma obyvatelema je domovem KUREDU ISLAND RESORT 4*. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště na ostrov  45 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních  hodinách. Tento malebný ostrůvek je domovem KUREDU ISLAND RESORT 4****, může se pyšnit bujnou vegetací, křišťálově průzračným mořem a více než 3 km dlouhými zlato písčitými plážemi.
 
STRAVA: PLNÁ PENZE
                ALL INCLUSIVE PLUS
                ALL INLCUSIVE GOLD - ZA PŘÍPLATEK

POKOJE:
GARDEN BUNGALOW -( MAX 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ DÍTĚ DO 14.99 LET)
BEACH BUNGALOW - ( MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ DÍTĚ DO 14.99 LET)
BEACH VILLA - ( MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ 2 DĚTI DO 14.99 LET)
O BEACH VILLA -  ( MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ 2 DĚTI DO 14.99 LET)
PREMIUM BEACH VILLA -  ( MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ 2 DĚTI DO 14.99 LET)
JACUZZI BEACH VILLA -  ( MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ 2 DĚTI DO 14.99 LET)
O JACUZZI BEACH VILLA -  ( MAX. 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ 2 DĚTI DO 14.99 LET)
SANGU JACUZZI BEACH VILLA - (MAX. 3 DOSP.OSOBY - POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET)
SANGU WATER VILLA -  (MAX. 3 DOSP.OSOBY - POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET)
SANGU WATER VILLA HONEYMOON SUITE -  (MAX. 3 DOSP.OSOBY - POUZE OSOBY STARŠÍ 18 LET)
PRIVATE POOL VILLA - ( MAX 3 DOSP.OSOBY NEBO 2 DOSP.OSOBY+ DÍTĚ DO 14.99 LET)
PRIVATE POOL VILLA FAMILY SUITE - (MAX 2 DOSP.OSOBY & 1 DÍTĚ DO 14.99 LET NEBO 3 DOSP.OSOBY PRO KAŽDOU Z VIL)

Popis lokality ubytování

Lokalita LHAVIYANI ATOLPřírodní souostroví "Lhaviyani Atol" se skládá z celkem 54 ostrovů, z nichž pouhých 5 je obydleno místními obyvateli (Naifaru, Hinnavaru, Kurendhoo, Olhuvelifushi, Maafilaafushi), 4 ostrůvky jsou vytvořeny jako turistické resorty (Kuredhu, Komandoo, Kanuhuraa, Palmbeach), zbytek je neobydlený. Hlavním městem tohoto atolu je Naifaru. Můžete se těšit na křišťálově průzračné moře, zlato písčité pláže, tropickou vegetaci a na fantastický podmořský svět. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Souostroví je vzdáleno cca 130 km od mezinárodního letiště v Male. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště na ostrov  40 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních  hodinách.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.