Lily Beach Resort And Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Lily Beach Resort And Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 110 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštivte s námi tento pohádkový ostrov v souostroví Ari Atol a poznejte krásy zdejší přírody, pláží a průzračného moře situovaného v Indickém oceánu. Užijte si sluníčka, klidu a relaxace v tomto jedinečném ráji. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU LILY BEACH RESORT AND SPA 5***** S ALL INCLUSIVE !!!

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

LILY BEACH RESORT AND SPA 5*****Hotelový komplex má 119 klimatizovaných plážových bungalowů (Beach Villa) a přírodní dřevěné vodní bungalovy (Water Villa)  se sociálním zařízením, satelitní televizí, trezorem (některé pokoje), minibarem, kávovarem a vysoušečem vlasů.   V resortu je 5 typů bungalovů různých velikostí a rozdílného vybavení, některé mají i vlastní jacuzzi.  Na vyžádání dětská postýlka. Charakteristická pro tento objekt je všude přítomná vegetace. Hotel má několik restaurací  společně s barem, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla světových kuchyní (restaurace  Lily Maa, Tamarid s indickou a čínskou kuchyní - lze navštívit pouze jednou za pobyt a dvě otevřené stanoviště kuchařů - ostrovní gril). Naleznete zde také fitness s moderní tělocvičnou, welness centrum s lázněmi Tamara s procedůrami, manikůrou a pedikůrou, k dispozici jsou i lázeňští terapeuti. K vnějšímu vybavení patří venkovní bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Nechybí zde plážové sporty - windsurfing, vodní skutr, vodní lyžování, potápěčská základna, šnorchlování, plavba na katamaránu nebo kanoi, squash, stolní tenis, šipky, kulečník, badminton, tenis, děktský koutek a obchody se suvenýry. Během večera je k dispozici živá hudba a diskotéka.
ALL INCLUSIVE - PLATINUM PLAN ZHRNUJE

NEJKVALITNĚJŠÍ LIKÉRY
NEJLEPŠÍ SVĚTOVÁ VÍNA
DOUTNÍKY
2 VÝLETY DO OKOLÍ (DLE POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK)
INTERNET
MINI BAR

Ostrov "Huvahendhoo" se nachází 80 km od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti - Jižní Atol Male. Tento panenský ostrůvek o rozloze 67 000 m2 s 95 místníma obyvatelema je domovem hotelu Lily Beach Resort and Spa s bujnou vegetací, křištálově průzračným mořem a bílopísečnou pláží. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště Malé na ostrov 25 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních hodinách.                                                                                                 
Ceny jsou za typ bungalovu : Beach Villa - situované na pláži o velikosti 68 m2. Ostatní typy na vyžádání.

* Poznámka:  Hotel nabízí stravování formou Platinum Planu = vyšší kategorie než-li All Inclusive.Změna služeb hotelu vyhrazena.

Popis lokality ubytování

Lokalita ARI ATOLAtol ležící západně od mezinárodního letiště v Malé, v rozlehlé laguně lemované útesy. Měří od severu k jihu cca 80 km a široký je 30 km. Do resortu na tomto atolu je možné se dostat hydroplánem (cca 30 minut) nebo rychlolodí (cca 90 minut). Atol Ari se dělí do dvou správních okresu – North Ari a South Ari Atol. Z celkem 81 ostrovů je jich 18 obydlených, nejvíce jich má Mahibadhoo cca 2 000 obyvatel a pak Maamigili s cca 1 600 obyvateli. Zdejší vody jsou bohaté na živiny, co protékají průlivem, a to přitahuje obyvatele podmořského světa nejen žraloky obrovské (South Ari Atol) nebo žraloky kladivouny (North Ari Atol). Pokud jste milovnicí potápění, pak Vás tento atol nadchne. Na několika ostrůvcích najdete pozůstatky nebo ruiny hinduistického nebo buddhistického osídlení dávných dob.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.