Lily Beach Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Lily Beach Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 109 770 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní pětihvězdičkový resort Lily Beach Resort & Spa na maledivském ostrůvku Huvahendhoo nabízí svým hostům 120 krásných vil a bungalovů různých kategorií, jedinečný platinum all inclusive koncept, čtyři restaurace, tři bary, spa s širokou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou, stolním tenisem, tenisovým kurtem, kurtem na plážový volejbal, hodiny jogy, zumby a cvičení v bazénu. Potápěčské centrum a bohaté možnosti vodních vodních i suchozemských aktivit.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Lily Beach Resort & Spa jsou k dispozici 4 restaurace, 3 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou, stolním tenisem, tenisovým kurtem, kurtem na plážový volejbal, hodiny jogy, zumby a cvičení v bazénu. Potápěčské centrum a bohaté možnosti vodních vodních i suchozemských aktivit. Mezi množstvím možných zábavních aktivit na prvním místě stojí potápění s hned 50 místy vhodnými k potápění v okolí, dále pak musíme zmínit motorizované i nemotorizované vodní sporty, výlety po ostrovech, rybaření, šnorchlování, piknik na pláži, večerní zábavu s živou hudbou či relaxaci v lázních.VybaveníLuxusní resort Lily Beach Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 120 vilách a bungalovech různých kategorií, čtyři tématické restaurace - hlavní restaurace Lily Maa s mezinárodní kuchyní, á la carte restaurace Tamarind se specialitami orientu a Indie, jedinečná japonská restaurace Teppanyaki, kde jídlo připravují přímo před očima návštěvníků a Les Turquoise D´Aqua perla mezi maledivskými restauracemi, 3 bary, dva bazény, sportovní centrum s posilovnou, centrum vodních sportů a potápění, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, kulečník, šipky a lázně nabízející moderní i tradiční masáže a jiné procedury. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníLily Beach Resort & Spa má pro své hosty připraveno 120 krásných vil a bungalovů různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné plážové vily (Beach Villa), které jsou vybaveny vlastní terasou s přímým vstupem na pláž. Všechny vily jsou vybaveny wifi, klimatizací, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem, kávovarem Nespresso a setem pro přípravu čaje a kávy.Naše zkušenostiJedná se o vysoce hodnocený, luxusní resort s krásnou lokalitou a širokou nabídkou aktivit, mezi jehož veliké přednosti patří skutečně všezahrnující, all-inclusive, „platinum“ plán.Pro dětiPro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub (Turtel Kids Club), který je určen pro děti ve věku od 3 do 12ti let a hotel zároveň připravuje různé programy pro děti v průběhu pobytu a speciální koutek s jídlem pro nejmenší v restauraci Lily Maa.

Popis lokality ubytování

PlážLily Beach Resort & Spa se nachází na nádherné pláži s bělostným pískem.PolohaResort Lily Beach Resort & Spa se nachází na ostrově Huvahendhoo, jenž je součástí atolu Ari. Transfer z mezinárodního letiště v Malé zabere 25 minut letu hydroplánem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.