Oblu Select Sangeli

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Severní Male Atol
Název ubytování Oblu Select Sangeli
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 80 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Deluxe resort Oblu Select at Sangeli nabízí svým hostům ubytování ve 137 vilách různých kategorií, tři tématické restaurace a tři bary, unikátní premium all inclusive program Serenity, plně vybavenou posilovnu, spa lázně s širokou nabídkou relaxačních procedur, dětský klub, výběr nemotorizovaných vodních sportů jako je stand up paddle boardy, kajaky, šlapadla, vybavení na šnorchlování a dětský klub.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Popis ubytování

UbytováníResort Oblu Select at Sangeli má pro své hosty připraveno 137 vil různých kategorií. Od prostorných plážových vil, které jsou nabízeny i se soukromým bazénem, přes rodinné suity pro rodiny s dětmi až po romantické suity pro novomanžele a jedinečné vodní vily se soukromým bazénem či bez.Pro dětiPro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub s unikátním programem na každý den.

Popis lokality ubytování

PlážResort obklopuje krásná pláž s bílým pískem.PolohaHotel Oblu Select se nachází na ostrově Sangeli na severozápadním cípu atolu Malé. Cesta za mezinárodního letiště trvá rychločlunem přibližně 50 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.