Park Hyatt Maldives Hadahaa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Severní Atol Male
Název ubytování Park Hyatt Maldives Hadahaa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 107 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zavítejte s námi na tento panenský ostrůvek, který je součástí oblasti – Severní Atol Male. Čeká na Vás zlato písčitá pláž, tropická vegetace, křišťálově průzračné moře a nádherný podmořský svět. Ostrov je rájem pro milovníky vodních sportů, ale i klidné dovolené a relaxace.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

PARK HYATT MALDIVES HADAHAA 5*****Nabízí svým hostům 50 bungalovů v těchto typech ubytování: „Park Villa“, „Park Pool Villa“, „Park Water Villa“. Všechny typy bungalovů jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí s DVD přehrávačem, minibarem, žehličkou, vysoušečem vlasů, kávovým koutkem, trezorem, župany, iPadem a lehátky na terase. Hotel disponuje venkovním bazénovým resortem, fitness centrem a jóga centrem, restauracemi a bary: „The Dining Rooms“ – „á la carte“ restaurace s mezinárodní kuchyní, „The Island Grill“ – restaurace s tradičními grilovanými pokrmy, „The Dhoni“ – restaurace se zvláštní architekturou, „Private Dining“ – romantické posezení na pláž a „The Bar“ – bar uprostřed resortu, nechybí ani donášková služba do bungalovů. K dispozici Vám jsou i hotelové lázně „The Vidhun Spa“ se širokou škálou procedur a masáží. V hotelu se nachází zázemí pro lekce jógy, šnorchlování, fitness, lekce vaření, potápění v centru „PADI“, rybaření, různé výlety s průvodci včetně navštívení rovníku a plážové a vodní sporty. Hosté mohou využít prádelnu/čistírnu, směnárnu, hotelové obchůdky se suvenýry a oblečením, knihovnu, lékařský servis, room servis – 24 hodin denně a Wifi po celém resortu.
Ostrůvek „Hadahaa“ se nachází asi 405 km jižně od Malé a 56 km severně od rovníku na atolu North Huvadhoo. Ostrov je plný kokosových palem, banánovníků a tropických rostlin a lemují ho pláže a korálové útesy. Je zde plno podmořského života. Je tedy vhodný pro milovníky vodních sportů a potápění. Transfer trvá přibližně 1,5 hodin letu z mezinárodního letiště.

Popis lokality ubytování

Lokalita SEVERNÍ ATOL MALESouostroví "Male Atoll" se skládá z oblastí "Severní Atol Male" a "Jižní Atol Male". Má celkem 107 ostrovů, z nichž pouhých 9 je obydleno (cca 10 000 obyvatel), zbytek ostrůvků je neobydlený či vyvinutý jako turistická střediska. Toto pohádkové souostroví je hotovým rájem - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Severní Atol Male je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Nachází se pouhých 30 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer rychlou lodí trvá z letiště do hotelu 45 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.
 

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.