Robinson Club Maledivy

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Gaafu Alif Atol
Název ubytování Robinson Club Maledivy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 76 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento panenský ostrůvek, souostroví Ari Atol, kde Vás čeká skutečný ráj - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU HOLIDAY ISLAND RESORT 4**** S POLOPENZÍ NEBO S ALL INCLUSIVE !!!

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

ROBINSON CLUB MALEDIVY 5*****Hotel nabízí svým hostům ubytování ve 101 bungalovech v těchto typech ubytování: „GardenVilla“, „Beach Bungalow“, „Lagoon Villa“, „Beach Villa“, „Lagoon Suite“. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, trezorem, satelitní televizí, minibarem a čajovým/kávovým koutkem. Hotel disponuje venkovním bazénem, restauracemi a bary: „Main Restaurant“ – hlavní bufetová restaurace, „Fish á la carte“ – „á la carte“ restaurace s nabídkou mořských plodů, „Main Bar“ – bar s muzikou, „Pool Bar“ – bar u bazénu, „Beach Bar“ – bar na pláži, „In- Room Dining“ – donášková služba. Nechybí ani hotelové lázně „Spa“ s nabídkou exotických a relaxačních procedur, masáží, kosmetickým salónem a fitness. Zázemí pro sporty je zde zastoupené – potápěčským centrem (OWD), jízdou na katamaránu, plážovým volejbalem, rybařením, šnorchlováním atd. Hosté mohou využít služeb prádelny/čistírny, obchůdku se suvenýry, dětského klubu, room servisu – 24 hodin denně a Wifi připojení.
 


Ostrůvek „Funamadua“ o velikosti 600x200 metrů je vzdálený přibližně 390 kilometrů od mezinárodního letiště a je součástí – Gaafu Atol. Má výborné podmínky pro šnorchlování díky nádherné laguně a jsou zde také perfektní podmínky pro potápění se zajímavými lokalitami v blízkém okolí. Letecký transfer trvá přibližně 50 minut vnitrostátním letem a poté 35 minut plavby rychlou lodí.

Popis lokality ubytování

Lokalita GAAFU ALIF ATOLV jižní části Malediv, cca 350 km od letiště v Malé se nachází Gaafu Alifu Atol. Z Male se tak dostanete do hotelů tohoto atolu vnitrostátním letem (cca 50 minut) a pak rychlolodí (cca 35 minut). Atol je severní částí přírodního atolu Huvadhoo (jeden z největších korálových atolů světa) a má celkem 11 obydlených ostrovů, počet obyvatel je cca 12 000. Hlavním a nejlidnatějším ostrovem je Viligili.  Od rovníku ho pak dělí cca 50 km.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/MALE) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer hydroplánem na Ari Atol a rychlou lodí k resortu Holiday Island Resort and Spa Check in Ubytování v rámci zvoleného stravovacího režimu 3. - poslední DEN - (Ari Atol) Slunění se na pláži Možnost fakultativních výletů Poslední den . DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.