Royal Island Resort & Spa

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Baa Atol
Název ubytování Royal Island Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 48 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze – oběd formou bufetu nebo výběr změnu + neomezená voda k obědu a večeři. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníBeach VillaDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluRecepce, restaurace, restaurace à la carte, bar, bazén, bar u bazénu, pub, obchod se suvenýry, salon krásy.Sportovní vyžitíZdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: vodní sporty, potápění.Aktivity pro dětiDětský bazén.Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Program all inclusive od 10.00 do 01.00 hod. Odpolední zákusek, káva, čaj Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby Stolní tenis, squash, tenis, fitness, windsurfing, badminton, kánoe 1x večerní rybaření pro pobyty na minimálně 6 nocí Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy a značkový alkohol nejsou součástí all inclusive Konec programu all inclusive v den odletu je v 11.00 hodin Soft All Inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Nealkoholické nápoje místní výroby + lokální pivo a víno v hlavní restauraci (během jídla), v baru u bazénu a v baru na pláži Program all inclusive od 10.00 do 01.00 hod. Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy a značkový alkohol nejsou součástí programu soft all inclusive Konec programu soft all inclusive v den odletu je v 11.00 hodinPopis pokojůBVST (vila na pláži): sprcha/WC, vysoušeč vlasů, telefon, klimatizace, ventilátor, trezor, minibar za poplatek, TV a terasa.

Popis lokality ubytování

PlážPláže s jemným bílým pískem a tropickou vegetací. Lehátka zdarma.PolohaResort s tropickou vegetací o rozloze 800 x 220 m se nachází na atolu Baa. Transfer vnitrostátním letem cca 25 minut, následně člunem cca 10 minut.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.