Shangri-La's Villingili Resort Maldives

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Addu Atol
Název ubytování Shangri-La's Villingili Resort Maldives
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 186 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

SHANGRI-LA'S VILLINGILI RESORT MALDIVES 5*****Tento hotelový resort se nachází přibližně 70 minut letu od mezinárodního letiště. Hotel nabízí svým hostům celkem 132 pokojů, přičemž ubytování je v těchto typech bungalovů: „Pool Villa“, „Deluxe Pool Villa“, „Water Villa“, „Ocean View Villa“, „Beach Villa“, „Two-Bedroom Beach Villa“, „Three House Villa“, „Villa Muthee“, „Villa Laalu“. Všechny typy bungalovů jsou vybaveny klimatizací, minibarem, vysoušečem vlasů, župany a pantoflemi, dokovací stanicí pro iPod, satelitní televizi s DVD přehrávačem a trezorem. Hotel disponuje bazénovým resortem, restauracemi a bary: „Dr. Ali´s“ – restaurace s indickou, arabskou a čínskou kuchyní, „Fashala“ – restaurace s místní kuchyní, „Javvu“ – grill restaurace s plody moře a specialitami (otevřená 24 hodin denně), „Endheri“ – bar na pláži, „Manzaru“ – bar s muzikou, „M-Lounge“ - diskotéka. Nechybí ani hotelové lázně „CHI“ s nabídkou asijských a „ayurvédských“ masáží a procedur včetně salónu krásy. Zázemí pro vodní a plážové sporty je zde opravdu široké – šnorchlování, potápění, stezky na běhání, lekce jógy, půjčovna kol, jízda na katamaránu, rybaření, jízda na kajaku, windsurfing, surfing, vodní lyže, plavážní s delfíny, plážový volejbal a basketbal, tenisové kurty a golfové kurzy. Hosté mohou také využít prádelnu/čistírnu, obchůdky se suvenýry, dětský koutek, směnárnu, hotelového lékaře, speciální nekuřácké prostory, room servis – 24 hodin denně a Wifi po celém resortu.

Změna služeb hotelu vyhrazena.

Ostrůvek „Villingili“ o velikosti 2150x100 metrů je vzdálený přibližně 655 kilometrů od mezinárodního letiště a je součástí – Addu Atol. Má výborné zázemí pro potápění i šnorchlování a je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Na tomto ostrůvku si každý přijde opravdu na své. Letecký transfer trvá přibližně 70 minut letu vnitrostátním letem a 10 minut plavby rychlou lodí.

Popis lokality ubytování

Lokalita ADDU ATOLAddu atol je nejjižnějším výběžkem Malediv, a vzdálenost od Male je kolem 500 km (cca 1,5 hodiny letadlem). Transfer je tedy letadlem a pak lodí. Domov jedněch z nejpestřejších korálu, bývalé britské vojenské základy a 18 000 obyvatel. Addu atol nebo také Addu City, je hlavním hospodářským a správním centrem jihu země. Zajímavostí je, že 7 ostrovu, které spojují hráze tvoří tvar srdce.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem doČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tip z okolí
Podívejte se, jak to vypadá v ráji: Maledivy jsou luxusní pohádkovou lokalitou Odpadky, vypleněné moře a ohrožení kulturních tradic? To na Maledivách nehrozí. O čistotu tu pečlivě dbají, smetí vozí k recyklaci do Indie, zvyky střeží přísnou regulací turistiky. Jen díky tomu zůstává maledivské souostroví turistickou perlou s průzračně čistou vodou s množstvím různých druhů ryb, jejichž diverzitu zde také hlídají. Prostě ráj!... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.