Sun Siyam Olhuveli

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Jižní Atol Male
Název ubytování Sun Siyam Olhuveli
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 56 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ostrůvek „Kandooma Fushi“ o velikosti 450x380 metrů je vzdálený přibližně 35 km od mezinárodního letitě a je součástí – Jižní Atol Male. Nabízí výborné zázemí pro potápění a šnorchlování nebo odpočinek. Transfer trvá přibližně 35 minut plavby rychlou lodí.
 
TRANSFÉR RYCHLOU LODÍ (SPEEDBOAT) LETIŠTĚ - HOTEL - LETIŠTĚ 
CENA 5.720 KČ
 
REZERVACE U CK!

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

SUN SIYAM OLHUVELI 4****Tento resort se nachází přibližně 45 minut plavby rychlolodí od mezinárodního letiště. Hotel nabízí 164 bungalovů v těchto typech ubytování - „Honeymoon Beach Villa“, „Deluxe Rooms“, „Deluxe Water Villas“, „Beach Villas“, „Jacuzzi Water Villas“, „Sunset Jacuzi Water Villas“, „Honeymoon Water Villas“, „Presidential Water Suite“. Všechny typy bungalovů jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Hotel disponuje venkovním bazénovým resortem, restauracemi a bary: „Sunset Restaurant“ - bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní, „ Lagoon Restaurant“ - restaurace s výhledem na lagunu, „The Four Spices“ - „á la carte“ restaurace s asijskou kuchyní, „Island Pizza“ - restaurace s nabídkou pizzi, sendvičů, nebo hamburgrů a „Destination Dining“ – privátní posezení pro speciální příležitosti, „Lagoon Bar“ - bar s výhledem na lagunu, „Sunrise Bar“ - bar v blízkosti bazénu, „Dhoni Bar“ - bar na terase s výhledem na lagunu. Nechybí ani hotelové lázně „ The Sun Spa At Olhuveli Beach“ se specializací na balijské, švédské, havajské, japonské, thajské masáže s řadou procedur, salonem krásy, kadeřnictvím, saunou a výřivkou. Hotel nabízí širokou škálou vodních i plážových sportů – jízda na banánu, potápění, vodní lyže, windsurfing, katamarán, kanoje, vodní snowboard, šlapadla a dále také možnost různých výletů. K dispozici je v hotelu také prádelna/čistírna, dětský koutek, obchůdek se suvenýry a WIFI – dostupnost po celém resortu.
https://www.sunsiyam.com/sun-siyam-olhuveli/
POZN:RESORT POČÍTÁ DĚTI DO 14.99 LET!
Změna služeb hotelu vyhrazena.

Ostrůvek „Olhuveli“ o velikosti 700x100 metrů se nachází přibližně 34 kilometrů od mezinárodního letiště a je součástí – Jižní Atol Male. Lemuje ho nádherná bílo-písečná pláž a překrásná laguna. Je vhodný především pro milovníky šnorchlování a potápění. Transfer trvá přibližně 45 minut plavby rychlou lodí.
 
POKOJE:
DLX - DELUXE ROOM - MAX 2 ADULTS & 1 CHILD
GBV - GRAND BEACH VILLA - MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 2 CHILDREN
GBVP- GRAND BEACH VILLA WITH POOL - MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 2 CHILDREN
RBVP- ROMANTIC BEACH VILLA WITH POOL - MAX 2 ADULTS
GBSP- GRAND BEACH SUITE WITH POOL - MAX 4 ADULTS OR 2 ADULTS & 3 CHILDREN
DWV - DELUXE WATER VILLA - MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 1 CHILD
JWV - JAQUZZI WATER VILLA -MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 1 CHILD
GWV - GRAND WATER VILLA -MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 2 CHILDREN
SJWV - SUNSET JACUZZI WATER VILLA - MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 1 CHILD
GWVP - GRAND WATER VILLA WITH POOL - MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 2 CHILDREN
PJWV - PRESTIGE JACUZZI WATER VILLA - MAX 3 ADULTS OR 2 ADULTS & 2 CHILDREN
RWVP- ROMANTIC WATER VILLA WITH POOL - MAX 2 ADULTS
2BBS - TWO BED ROOM BEACH SUITE -MAX 6 ADULTS OR 4 ADULTS & 2 CHILDREN
PWS - PRESIDENTIAL WATER SUITE -MAX 6 ADULTS OR 4 ADULTS & 2 CHILDREN

Popis lokality ubytování

Lokalita JIŽNÍ ATOL MALESouostroví "Male Atoll" se skládá z oblastí "Severní Atol Male" a "Jižní Atol Male". Má celkem 107 ostrovů, z nichž pouhých 9 je obydleno (cca 10 000 obyvatel), zbytek ostrůvků je neobydlený či vyvinutý jako turistická střediska. Toto pohádkové souostroví je hotovým rájem - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Jižní Atol Male je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Nachází se pouhých 28 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer rychlou lodí trvá z letiště do hotelu cca 40 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem doČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tip z okolí
Prohlédněte si sedm korálových rájů na Maledivách Jezdí sem odpočívat hollywoodské hvězdy i miliardáři. Maledivy si v posledních dvou desítkách let získaly pověst jednoho z nejkrásnějších míst v Indickém oceánu. Bezmála 200 obydlených atolů zde nabízí ubytování v bungalovech na kůlech přímo v mělkém moři. Poodhalte s námi, jak si lze užívat v jednom z posledních rájů na Zemi.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.