Taj Exotica Resort And Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Jižní Atol Male
Název ubytování Taj Exotica Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 86 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

TAJ EXOTICA RESORT & SPA 5*****Tento hotelový resort se nachází pouhých 15 minut plavby rychlou lodí od mezinárodního letiště. Hotel nabízí svým hostům ubytování v celkem 64 pokojích, v těchto typech bungalovů: „Lagoon Villas“, „Deluxe Lagoon Villas with Plunge Pool“, „Deluxe Beach Villas with Oversized Plunge Pool“, „Premium Beach Villas with Oversized Plunge Pool“, „Ocean Suite with Oversized Plunge Pool“, „One & Two Bedroom Beach Villa Suites with Oversized Plunge Pool“, „The Rehendi Presidential Suite“. Hotel disponuje venkovním bazénovým resortem, restauracemi a bary: „24 Degrees“ – restaurace s místní kuchyní, „Deep End“ – restaurace s mezinárodní kuchyní, „Equator Bar“ – bar, „Pool Side Bar & Restaurant“ – bar s občerstvením u bazénu, „Teppanyaki-japanese Live Kitchen“ – restaurace se specialitami. Nechybí ani hotelové lázně „Jiva Spa“ s nabídkou indických procedur a masáží, lekcemi jógy a salónem krásy. Zázemí pro vodní a plážové sporty nabízí možnost – potápění, šnorchlování, vodní lyžování, jízdu na kajaku, jízdu na banánu, plavby katamaránem, fotbal, fitness a biliár.

Změna služeb hotelu vyhrazena.


Ostrůvek „En´boodhoofinolhu“ o velikosti 700x70 metrů se nachází pouhých 8 kilometrů od mezinárodního letiště a je součástí – Jižní Atol Male. Jedná se o velmi klidný ostrůvek se širokými plážemi a křišťálově čistou vodou vhodný spíše pro páry a relaxaci.  Transfer trvá přibližně 15 minut plavby rychlou lodí.

Popis lokality ubytování

Lokalita JIŽNÍ ATOL MALESouostroví "Male Atoll" se skládá z oblastí "Severní Atol Male" a "Jižní Atol Male". Má celkem 107 ostrovů, z nichž pouhých 9 je obydleno (cca 10 000 obyvatel), zbytek ostrůvků je neobydlený či vyvinutý jako turistická střediska. Toto pohádkové souostroví je hotovým rájem - čisté moře, zářivě bílé pláže, tropická vegetace, fantastický podmořský svět a přátelští lidé. Jižní Atol Male je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Nachází se pouhých 28 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer rychlou lodí trvá z letiště do hotelu cca 40 minut. Transfery se realizují v denních i nočních hodinách.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy (let s přestupem dle aktuálního letového řádu) 2. DEN - 8. DEN Přílet do Male a následný transfer (letadlem/hydroplánem nebo rychlou lodí) do hotelu. Ubytovaní, slunění na pláži a relaxace. 9. DEN Transfer do Male a odlet s přestupem do ČR. 10. DEN Přílet do Prahy (Počet dní/nocí se může lišit dle vypsaných termínů) Vypsané termíny a ceny se mohou měnit dle aktuálně dostupných letenek. Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu, než jsou vypsané termíny. Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkrétním počtem nocí v hotelu.Tip z okolí
Prohlédněte si sedm korálových rájů na Maledivách Jezdí sem odpočívat hollywoodské hvězdy i miliardáři. Maledivy si v posledních dvou desítkách let získaly pověst jednoho z nejkrásnějších míst v Indickém oceánu. Bezmála 200 obydlených atolů zde nabízí ubytování v bungalovech na kůlech přímo v mělkém moři. Poodhalte s námi, jak si lze užívat v jednom z posledních rájů na Zemi.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.