Agádír a Marrákeš - po obou stranách Atlasu

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maroko, Marrakesh-Safi, Marrakesh
Název ubytování Agádír a Marrákeš - po obou stranách Atlasu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 17 798 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotely **** (4 noci: 1 noc v Agádíru, 3 noci v Marrákeši).

Pokoje
1-, 2-, 3lůžkové pokoje s koupelnou a WC.

Vybavení
V hotelech je obvykle bazén, restaurace, bar, směnárna.

Strava
Snídaně a večeře.

Místní kategorie
****

Upozornění! Za poplatek prodloužení zájezdu o 3 noci nebo 11 nocí v hotelu v Agádíru. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v katalogu "Pobyt -  Maroko" a v rezervačním systému. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramMarrákéš - červené město - prohlídka a pobyt! • magické náměstí Djemaa el Fna • pro zájemce týdenní pobyt v Agádíru! 

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Agádíru pasová kontrola, transfer do hotelu na večeři a přenocování.

Den 2
Po snídani přejezd z Agádíru malebným pohořím Vysokého Atlasu do Marrákéše. Brzy odpoledne dorazíme do Marrákéše nazývaného Červeným městem a často uznávaného za nejatraktivnější město Maroka. Program zahrnuje mimo jiné: bazar (souk) známý díky výrobkům místních řemeslníků, mešitu Kutubíja ze 12. století, Marrákešské muzeum, palác Bahia a zahradu - Jardin Secret. Během prohlídky města krátká návštěva berberského bylinkářství. Večer se vydáme na náměstí Djemaa el Fna, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO; je tam rušno po celý den (mimo jiné: zaklínači hadů, polykači ohňů, trénované opice, občerstvení, spousta stánků, atd.). Volný čas. Následně přejezd do hotelu. (Trasa cca 270 km)

Den 3 - 4
Volný čas v Marrákéši. Stravování: snídaně a večeře.

Den 5
Po snídani transfer autokarem do Agádíru. Ubytování ve vybraném hotelu. (Trasa cca 270 km)
 
Den 6 - 7
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů. Stravování dle popisu hotelu.

Den 8
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Polska.

Upozornění k programu
Většina muslimských památek se prohlíží pouze zvenčí - týká se to zejména mešit. 
Věnujte pozornost vhodnému oblečení - ženy by měly mít dlouhé sukně a zakrytá ramena. To se samozřejmě nevztahuje na pláže a hotelové bazény.
Je dobré dávat si pozor na fotoaparáty, kamery a peněženky - riziko krádeží. 

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí (4 noci v Agádíru a 3 noci v Marrákeši nebo 11 nocí v Agádíru a 3 noci v Marrákeši), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, poplatky za místní průvodce, spropitné pro nosiče zavazadel (celkem cca 25 EUR, povinný poplatek na místě), fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive) a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Agadir i Marrakesz - po obu stronach Atlasu
Kód zájezdu: MRMVízaKaždý cestující musí mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 3 měsíce ode dne výjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vízum pro občany ČR vyžadováno. Pro občany ostatních zemí mohou platit jiné pasové a vízové předpisy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.