Aanari hotel and Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Afrika, Mauritius
Ubytování Aanari hotel and Spa
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 36 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: V základní ceně je zahrnuta polopenze - snídaně v hlavní restauraci (7:00-10:30 h), bufetové večeře (19:00-23:00 h). Možnost all inclusive. Hlavní restaurace The Colonial Garden (7:00-23:00 h), restaurace Meiyan s čínskou kuchyní a mořskými specialitami (12:00-23:00), bar The Colonial (7:30-24:00 h) s živou hudbou každý večer (19:00-22:00 h), plážový bar.

Popis ubytování

Poloha:Aanari Hotel Spa leží přímo u krásné písečné pláže. Je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny přátel i romantickou dovolenou ve dvou. Poloha: Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova ve středisku Flic en Flac. Je vzdálen od letiště cca 45 min. jízdy (50 km).Ubytování:K dispozici je 48 pokojů a 2 rodinné club pokoje. K základnímu vybavení každého pokoje patří klimatizace, křeslo, satelitní LCD TV, pantofle, šatní skříň, koupelna s vanou, zařízení na přípravu kávy a čaje, fén, telefon, minibar, vybavení pro žehlení, redukce zásuvek, trezor, internetové připojení.
16 SUPERIOR POKOJŮ (výhled na hory nebo moře)
17 DELUXE POKOJŮ (výhled na hory nebo moře)
15 CLUB POKOJŮ (výhled na hory nebo moře) - balkon, DVD přehrávačVybavení a služby hotelu:Restaurace - Mei Yan, Colonial Garden s výhledem na oceán (snídaně a večeře), Colonial Bar. Venkovní bazén, pláž s vodními sporty (cca 5 m od hotelu), fitness centrum, lázně Amrita Spa (9:00-20:00 hod.), konferenční prostory, pronájem aut, prádelna (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek), noční klub, kasino.Sport a zábava:Bazén, potápění, šnorchlování, spa, posilovna, vodní sporty, hlídaní dětí.Vzdálenosti:Pláž: Hotel leží přímo u bílé písečné pláže Flic en Flac dostupné přes místní komunikaci, zdarma lehátka a slunečníky.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Mark Twain uvedl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A při pohledu na toto místo nemůže snad nikdo nic namítnout. Celoroční sluneční paprsky dopadají na nádherné bílé pláže omývané průzračným tyrkysovým mořem, ze kterého čnějí korálové útesy. Panenská rozmanitá příroda, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa lákají ročně tisíce turistů. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.