Constance Belle Mare Plage

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare
Název ubytování Constance Belle Mare Plage
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 69 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nádherný pětihvězdičkový resort Constance Belle Mare Plage na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 259 pokojích a suitách a 19 vilách různých kategorií, 7 restaurací, 6 barů, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, 2 km dlouhou pláž s bílým pískem, 4 bazény a dvě 18ti jamková golfová hřiště.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí, plnou penzí či all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaHosté hotelu Constance Belle Mare Plage mohou vybírat ze široké nabídky vodních aktivit jako je vodní lyžování, jízda ve člunu se skleněným dnem, windsurfing, jízda na kajacích, šnorchlování, parasailing, kitesurfing, potápění či rybaření. Dále je k dispozici půjčovna kol, dvě 18ti jamková golfová hřiště, minigolf, tenisové kurty s možností tréninku s trenérem, stolní tenis, bowling, kurty na plážový volejbal a golfová akademie. Laguna s korálovými útesy zase láká k pěším výletům či vyjížďce na kole.VybaveníJedinečný resort Constance Belle Mare Plage nabízí svým hostům 278 luxusních pokojů, apartmánů a vil různých kategorií, 7 tématických restaurací, které vaří chutnou domácí, ale i mezinárodní a výběrovou kuchyni, šest barů, obchodní galerii, konferenční sál s potřebným audiovizuálním vybavením, U Spa by Constance s širokou nabídkou procedur, posilovnu, bazény, saunu, skupinové lekce yogy a Tai Chi, čistírnu, půjčovnu aut, dvě nádherná 18ti jamková golfová hřiště, golfovou akademii a mnoho dalšího. V resortu lze platit kreditními kartami.UbytováníCostance Belle Mare Plage nabízí ubytování v luxusních pokojích a suitách. K dispozici jsou i vily se soukromým bazénem. Standardní Prestige pokoje o velikosti 45 metrů čtverečních jsou vybaveny klimatizací, Apple Mac mini, TV/SAT, Wi-Fi, minibarem a trezorem, vlastní prostornou koupelnou s vanou a odděleným sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. V případě zájmu o bližší informace k pronájmu suit či vil nás neváhejte kontaktovat.Pro dětiHotel je vhodný pro rodiny s dětmi, pro nejmenší ve věku od 4 do 11 let je k dispozici Constance Kids Club, kde najdeme dětský bazén, venkovní hřiště, herní místnost a animační programy rozvíjející dovednosti a znalosti dětí. Dále hotel nabízí hlídání dětí a speciální dětské menu v restauraci. Všechny pokoje jsou přizpůsobeny rodinám s dětmi (dětská kolébka, dětská vanička, hračky).

Popis lokality ubytování

PlážHotel Constance Belle Mare Plage se nachází na nádherné 2 kilometry dlouhé pláži s bílým pískem, lagunou a korálovými útesy.PolohaHotelový resort Constance Belle Mare Plage se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 55 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.